Somogyszilen egy sprint távú (5 km futás, 20 km kerékpározás, 2,5 km futás) amatőr duatlon versennyel vette kezdetét az új szezon a TRI-CO Triatlon Klub számára. A kanizsai egyesület két versenyzője közül Vránics László a 40-44 éves korcsoport aranyérmét szerezte meg, Benedek János pedig az 55-59 évesek kategóriájában bronzérmet szerzett.

A következő verseny már egy rangosabb megmérettetés, a rövidtávú duatlon (10 km futás, 40 km kerékpározás, 5 km futás) országos bajnokság volt. Ennek a versenynek a Veszprém megyei Káptalantóti adott otthont, és ott három kanizsai triatlonos mérettette meg magát.

Korcsmárosné Vig Rozália és Benedek János az 55-59 éves korcsoportban, Vránics László a 40-44 éves korcsoportban indult és mindhárman az országos bajnoki dobogó második fokára állhattak fel.