Az utolsó napon a helyosztókat rendezték meg a világkupán. A ZTE ZÁÉV TK női csapata a harmadik helyért mérkőzött az osztrák BBSV Wien ellen, amely az elődöntőben csak nagy csatában, 5:3-ra kapott ki.

A pillanatnyi forma alapján az osztrákok voltak a mérkőzés esélyesei, amit érvényesítettek is, 6:2-re legyőzték a ZTE ZÁÉV-et. Az egerszegi csapat így első világkupa szereplését a negyedik helyen zárta.

Eredmények (elöl az egerszegiek): Szabó M. (503 fa) - Pumpler (542 fa), 0:1, Csurgai (537) - Vsetecka (575), 0:2, Hegedüs (561) - Martinkovics (574), 0:3, Airizer (612) - Kauffmann (591), 1:3, Nemes-Juhász (Gál) (564) - Widermannova (623),  1:4, Kovács D. (565) - Plamening (577), 2:4 (a belső szettpontok alapján nyert az egerszegi dobó).