ZTK FMVas - Répcelaki SE 8:0 (3728:3576)

Szuper Ligás férfi tekemérkőzés. Zalaegerszeg.

A szomszédvári rangadón az első körben ádáz csata dúlt a pályán. A szettek végén rendre a hazaiak koncentráltak jobban, begyűjtötték a három meccspontot és csekély fa előnyre tettek szert. A második sorban Boanta, Nemes magabiztosan, Farkas Á. nagy küzdelemben verte ellenfelét. A végig jobban koncentráló zalai csapat kiütéses vereséget mért ellenfelére.

Eredmények(elöl a hazaiak): Rudolf (593 fa) - Horváth Z. (596 fa), 1:0, ( a belső szettpontok alapján nyert a hazai dobó), Farkas S. (615) - Pintér (611), 2:0, Járfás Sz. (625) - Móricz (615), 3:0, Boanta (663)- Kuslics (577), 4:0, Nemes (610) - Molnár (570), 5:0, Farkas Á. (622) - Vörös (607), 6:0.

A több ütött fáért járó két pontot a ZTK FMVas kapta, így alakult ki a 8:0-ás végeredmény.