lendva zteLendván játszotta első nyári edzőmeccsét a ZTE csapata.

NK Nafta Lendava - ZTE FC 3-1 (1-1)

ZTE FC: Demjén - Sebestyén, Devecseri, Gergényi, Kocsis - Mitrovic, Grumic - Radó, Barczi, Bedi - Bobál
Cserék: Szemerédi, Nicolao, Eebene, Gajdos, Novák, Szökrönyös Z., Hudák, Balázs Zs., Ikoba, Horváth L., McShallo.

Gólszerzők: Ploj (14.), Bubnjic (53.), Vinko (58. büntetőből), ill. Mitrovic (19. büntetőből)

A gólok történései:

14. perc: Jobb oldali beadás után Ploj lesgyanús helyzetből, mellel a kapufa érintésével talált a kapuba (1-0).

18. perc: Radó harcolt ki szabadrúgást, majd el is végezte azt. A labda egy hazai játékos kezéről vágódott le, büntető. A labda mögé Mitrovic állt, aki magabiztosan lőtt a bal alsó sarokba (1-1).

53. perc: Jobb oldali beadás után fejjel talált be a hazaiak részéről Matej Bubnjic (2-1).

58. perc: Novák szabálytalansága után büntetőhöz jutott a Lendva. A labda mögé Vinko állt, lövésébe Szemerédi beleütött, de védeni nem tudott (3-1).