sporik2Itt megtudhatod kik fújják a sípot a hétvégén. 

 

 

Megye I. 9. forduló

 

 

Szombat 15:00

Magnetic Andráshida TE – Kinizsi SK Gyenesdiás

Játékvezető: Major Zsolt,

Asszisztens: Szép II. Sándor, Kondákor Trisztán.

 

Szalai-Edelholz Zalalövő – Hévíz SK

Játékvezető: Bors Balázs,

Asszisztens: Kovács Péter, Filinger Ferenc.

 

Flexibil-Top Zalakomár – Zalaszentgróti VFC

Játékvezető: Farsang Bálint Mátyás,

Asszisztens: Dávid József, Büki Tibor.

 

Lenti TE SE – Tarr Andráshida SC

Játékvezető: Hegedüs Miklós,

Asszisztens: Bilicz András, Tuboly Roland Levente.

 

Vasárnap 15:00

Csácsbozsok-Nemesapáti SE – Femat Csesztreg SE

Játékvezető: Lakics Péter,

Asszisztens: Tóth András, Szabados Dániel.

 

Semjénháza SE – Letenye SE

Játékvezető: Kiss Norbert,

Asszisztens: Vörös Dániel, Mózsa Ábel.

 

Technoroll Teskánd KSE – Horváth MÉH Kiskanizsa

Játékvezető: Varga Péter,

Asszisztens: Hoffman Tamás János, Füzi Péter.

 

Szabadnapos: Szepetnek SE.

 

 

Megye II. 9. forduló

 

 

Vasárnap 15:00

Baki SE – Nagykapornak KSE

Játékvezető: Kondákor Márk,

Asszisztens: Husz Tamás, Fenyvesi Gábor.

 

Znet-Telekom Becsehely – Borsfa SE

Játékvezető: Vass Zsolt,

Asszisztens: Jakab Bálint, Aczél László.

 

Gelse SE – Legenda Sport-Böde

Játékvezető: Egyed Péter,

Asszisztens: Kígyós Krisztián, Lebár Dávid.

 

Zalaszentgyörgyi SE – Windoor-Páterdomb LSC

Játékvezető: Kondákor Péter,

Asszisztens: Gróf László István, Nagy Krisztián.

 

Zalaszentiván SE – Sportklub Gutorfölde

Játékvezető: Táncos Szabolcs,

Asszisztens: Kustán Csaba, Rózsás Rita.

 

Cserszegtomaji SK – Magnetic Andráshida TE II.

Játékvezető: Lapath Dávid,

Asszisztens: Fellner Gergő, Lapath Ádám.

 

Zalaszentmihály SE – ADA Nova SE

Játékvezető: Miszori László,

Asszisztens: Tóth György, Kondákor Trisztán.

 

Police-Ola LSK – MP Kanizsa Murakeresztúr mérkőzés későbbi időpontban kerül lejátszásra.

 

 

Megye III. Északi csoport 9. forduló

 

 

Vasárnap 15:00

Kemendollári LSC – Zalaháshágy SE

Játékvezető: Kovács Vilmos,

Asszisztens: Sinkó Csabáné.

 

Kávás KSE – Zalaboldogfa SE

Játékvezető: Dömötör Péter,

Asszisztens: Szalai László, Belső Mátyás.

 

Pókaszepetk SE – Tarr Andráshida SC II.

Játékvezető: Tóth József,

Asszisztens: Németh Zoltán, Boncz Bence.

 

Zalacsébi SE – Keszthelyi Haladás SC I.

Játékvezető: Szita Péter,

Asszisztens: Pesti Imre.

 

Lakhegyi L.S.E. – Egervári SE

 

Vasboldogasszonyi LSC – Alibánfai L.S.C. 2020.11.29. 13:00.

Játékvezető: Vizi István,

Asszisztens: Papp Tibor.

 

Gépalk Salomvár SE – Police-Ola LSK II. mérkőzés későbbi időpontban kerül lejátszásra

 

Szabadnapos: Zalaware Botfa II..

 

 

 Megye III. Közép csoport 9. forduló

 

 

Szombat 15:00

Olajmunkás SE Gellénháza - Felsőrajk SE

Játékvezető: Somodi Sándor,

Asszisztens: Tóth György, Tóth Csenge.

 

Vasárnap 12:00

Zalatárnok SE - Sárhida SE

Játékvezető: Vörös László,

Asszisztens: Kovács Bence, Szente Dávid.

 

Göcsej SE Németfalu - Bocfölde SE

Játékvezető: Németh Zoltán,

Asszisztens: Boncz Bence, Tóth József.

 

Becsvölgye SE I. - Nagylengyeli SE

Játékvezető: Székedli Béla,

Asszisztens: Tóth Benedek, Pergel Dávid.

 

<strongKerámia SE Tófej - Hahóti FSE

Játékvezető: Sinkó Csabáné,

Asszisztens: Papp Tibor, Kovács Vilmos.

 

Söjtör DFSE – Csatár SK

Játékvezető: Balázs Zsolt,

Asszisztens: Csimcsa Szidónia, Tarsoly János.

 

Pölöske SE – Haladás SE Pacsa

Játékvezető: Belső Mátyás,

Asszisztens: Dömötör Péter, Szalai László.

 

Vasárnap 15:00

Zalaware Botfa I. – Babosdöbréte SE

Játékvezető: Major Zsolt,

Asszisztens: -.

 

 

Megye III. Nyugat csoport 9. forduló

 

 

Szombat 15:00

Szécsisziget SE - Mumor SE

Játékvezető: Konkoly Donát,

Asszisztens: Földszin Attila, Kovács Bence.

 

Vasárnap 15:00

Tormafölde SE - Bárszentmihályfa SE

Játékvezető: Földszin Attila,

Asszisztens: Kovács Bence.

 

Becsvölgye SE II. - Szentgyörgyvölgy SE

Játékvezető: Pergel Dávid,

Asszisztens: Tóth Benedek, Székedli Béla.

 

Rédics KSE - Zalalövői TK II.

Játékvezető: Szente Róbert,

Asszisztens: Konkoly Donát.

 

Pórszombat KSE - Pákai VMSE

Játékvezető: Farsang Bálint Mátyás,

Asszisztens: Takács László.

 

Szilvágy SE – Zalabaksa KSE

Játékvezető: Szente Dávid,

Asszisztens: Vörös László.

 

Szabadnapos: Lovászi Bányász.

 

 

Megye III. Kelet csoport 9. forduló

 

 

Vasárnap 15:00

Óhíd FK - Kehidakustány SE

Játékvezető: Ács Ádám,

Asszisztens: Bogdán Dániel János.

 

Karmacsi SE - KSE Várvölgy

Játékvezető: Töreky Roland,

Asszisztens: Boldi Tibor.

 

SE Sümegcsehi - Keszthelyi Haladás SC II.

Játékvezető: Sándor Szabolcs

Asszisztens: Gulyás Ádám Péter.

 

Opel Kiss-Gerencsér Apáti - Vindornyaszőlősi SE

Játékvezető: Iványi Gábor,

Asszisztens: Kertész Szilvia, Németh Tamás.

 

Zalaszentlászló SK - LE Alsópáhok

Játékvezető: Lancz Zsolt,

Asszisztens: Dominkó Joel.

 

Türje SE - Sármelléki SE

Játékvezető: Csiszár Zsolt,

Asszisztens: Dávid József.

 

Szabadnapos: Hévíz SK II.

 

 

Megye III. Déli csoport 9. forduló

 

 

Vasárnap 15:00

FC Napred - Miklósfa SE

Játékvezető: Bilicz András,

Asszisztens: -.

 

Alu-Csat Bagola VSE - Zalaváei SC

Játékvezető: Hegedüs Miklós,

Asszisztens: -.

 

Galambok SC - Beleznai SE

Játékvezető: Farkas Tibor László,

Asszisztens: -.

 

Palini FC - Eszteregnye TSZ SE

Játékvezető: Kovács Zsigmond,

Asszisztens: Cserfő György.

 

Pogányszentpéteri STE - Szerdahely FC

Játékvezető: Kovács Péter,

Asszisztens: -.

 

Sandi SE - Molnári SE

Játékvezető: Nagy Tamás,

Asszisztens: Gazdag Kristóf.

 

Újudvar SE - Zalakaros

Játékvezető: Bácskai Belián,

Asszisztens: -.

 

Főkép: Szabó Ferenc.

Megosztások

Impresszum

Kiadó: ANDÉ Kiadói Bt.

8900 Zalaegerszeg, Hunyadi János. 10.
©  Andé Kiadói Bt. 2008

Felelős szerkesztő

Lukácsffy Dénes

Tel: +36-92-599354; Fax:  +36-92-599353
E-mail:  info@zalasport.hu, zalasport.hu@gmail.com

RocketTheme Joomla Templates