15 sporiItt megtudhatod kik fújják a sípot a hétvégén.

 

 

 

Megye I. 19. forduló

 

 

Szombat 14:30

Technoroll Teskánd KSE - Police-Ola LSK

Játékvezető: Hegedüs Miklós

Asszisztens: Kemecsi Roland László, Bilicz András

 

Olajmunkás SE Gellénháza - Csács NSE

Játékvezető: Varga Péter

Asszisztens: Hoffman Tamás János, Kovács Péter

 

Creaton Lenti TE - Tarr Andráshida SC

Játékvezető: Kiss Norbert

Asszisztens: Dávid József, Mózsa Ábel

 

Horváth-MÉH Kiskanizsa - Szepetnek Sportegyesület

Játékvezető: Farsang Bálint Mátyás

Asszisztens: Filinger Ferenc, Szabados Dániel

 

Helsa Andráshida TE - Zalaszentgróti VFC

Játékvezető: Iványi Gábor

Asszisztens: Jakab Bálint, Aczél Péter

 

Semjénháza SE - Femat Csesztreg SE

Játékvezető: Major Zsolt

Asszisztens: Tóth András, Kondákor Trisztán

 

Kinizsi SK Gyenesdiás - Szalai-Edelholz Zalalövő

Játékvezető: Lapath Dávid

Asszisztens: Füzi Péter, Lapath Ádám

 

Szabadnapos: Flexibil Top Zalakomár

 

 

Megye II. 19. forduló

 

 

Szombat 12:00

ADA Nova SE - Sportklub Gutorfölde

Játékvezető: Vizi István

Asszisztens: Vörös László, Szente Dávid

 

Szombat 14:30

Zalaszentmihály SE - Pölöske SE

Játékvezető: Egyed Péter

Asszisztens: Gróf László István

 

Legenda Sport-Böde - Borsfa SE

Játékvezető: Kondákor Péter

Asszisztens: Csiszár Zsolt, Tóth Csenge

 

Nagykapornak KSE - Zalaszentiván SE

Játékvezető: Miszori László

Asszisztens: Lebár Dávid, Táncos Szabolcs

 

Haladás FCK - Znet-Telekom Becsehely SE

Játékvezető: Bors Balázs

Asszisztens: Kondákor Márk

 

MP Kanizsa Murakeresztúr - Windoor-Páterdomb LSC

Játékvezető: Vass Zsolt

Asszisztens: Husz Tamás

 

Gelse SE - Letenye SE

Játékvezető: Novák Roland

Asszisztens: Aczél László, Gehér Balázs 

 

Cserszegtomaji SK - Baki SE Elmarad!

 

 

Megye III. Északi csoport 17. forduló

 

 

Szombat 12:00

Kávás KSE - Pókaszepetk SE

Játékvezető: Székedli Béla

Asszisztens: Kovács Vilmos, Csiszár Zsolt

 

Alibánfa LSC - Vasboldogasszonyi LSC

Játékvezető: Töreky Roland

Asszisztens: Borbély András, Aczél László Zsolt 

 

Szombat 12:30

Kemendollári LSC - Bagodi SC

Játékvezető: Tarsoly János

Asszisztens: Kulcsár László, Dömötör Péter

 

Szombat 13:00

Zalaháshágy SE II. - Végh-Farm Pakod KSE

Játékvezető: Tóth József

Asszisztens: Szekeres Mátyás, Németh Zoltán

 

Szombat 14:30

Zalaboldogfa SE - Egervári SE

Játékvezető: Kovács Vilmos

Asszisztens: Székedli Béla, Baranyai Roland

 

Zalacsébi SE - Zalaszentgyörgyi SE

Játékvezető: Németh Zoltán

Asszisztens: Tóth József, Szekeres Mátyás

 

Szabadnapos: Gépalk Salomvár SE II.

 

 

Megye III. Északnyugati csoport 17. forduló

 

 

Szombat 09:00

Teskánd KSE II. - Göcsej SE Németfalu

Játékvezető: Sinkó Csabáné

Asszisztens: Tarsoly János, Dömötör Péter

 

Szombat 11:30

Becsvölgye SE - Tarr Andráshida SC II.

Játékvezető: Konkoly Donát

Asszisztens: Földszin Attila, Németh István

 

Szombat 14:30

Nagylengyeli SE - Zalalövői TK II.

Játékvezető: Büki Tibor

Asszisztens: Salamon Richárd

 

Police-Ola LSK II. - Hahóti FSE (Zalaegerszeg Ifjúsági Sportcentrum)

Játékvezető: Lancz Zsolt

Asszisztens:Boldi Tibor, Sándor Szabolcs

 

Szombat 17:00

Zalaware-Botfa - Zalaszentgyörgy SE II. (Zalaegerszeg Stadion mögötti műfüves pálya)

Játékvezető: Balázs Zsolt

Asszisztens: Büki Tibor, Kulcsár László 

 

Szabadnapos: Zalaháshágy SE 

 

alibi pub es pizza 1 

 

 Megye III. Közép csoport 17. forduló

 

 

Szombat 14:30

Kerámia SE Tófej - Söjtör

Játékvezető: Tóth György

Asszisztens: Tarsoly János

 

Becsvölgye SE II. - Zalacsányi SE

Játékvezető: Molnár Zsolt

Asszisztens: Sinkó Csabáné

 

Bocfölde SE - Babosdöbréte SE

Játékvezető: Kustán Csaba

Asszisztens: Tóth Benedek, Kaj Barbara Sarolta

 

Haladás SE Pacsa - Zalatárnok SE

Játékvezető: Lancz Zsolt

Asszisztens: Németh Tamás

 

Szombat 15:00

Zalaware-Botfa II. - Csatár SK (Zalaegerszeg Stadion mögötti műfüves pálya)

Játékvezető: Nagy Krisztián

Asszisztens: Kulcsár László, Dömötör Péter

 

Szabadnapos: Felsőrajk SE, Sárhida SE.

 

 

 Megye III. Keleti csoport 17. forduló 

 

 

Szombat 14:30

Óhíd FK - Zalaapáti SE

Játékvezető: Sándor Szabolcs 

Asszisztens: -

 

Alsópáhok LE - Sármelléki SE

Játékvezető: Töreky Roland

Asszisztens: -

 

Kehidakustány SE - Sportegyesület Sümegcsehi

Játékvezető: Boldi Tibor

Asszisztens: -

 

Haladás-FCK II. - Vindornyaszőlősi SE

Játékvezető: Borbély András

Asszisztens: -

 

KSE Várvölgy - Karmacs SE, elmarad

 

Türje SE - Zalazentlászló SK

Játékvezető: Aczél László Zsolt

Asszisztens: -

 

Szabadnapos: Hévíz SK II.

 

 

 Megye III. Nyugati csoport 17. forduló

 

 

Szombat 14:30

Pórszombat KSE - Pákai VMSE

Játékvezető:  Vizi István

Asszisztens: -

 

Rédics KSE - Szécsisziget SE

Játékvezető: Siket László 

Asszisztens: Szente Róbert

 

Zalabaksa KSE - Szilvágy SE

Játékvezető: Németh István

Asszisztens: -

 

Tormafölde SE - Szentgyörgyvölgy SE

Játékvezető: Földszin Attila

Asszisztens:  Konkoly Donát

 

Lovászi Bányász SE - Mumor SE

Játékvezető: Vörös László

Asszisztens: -

 

Csömödér-Kissziget KSE - ADA Nova SE II.

Játékvezető: Szente Dávid

Asszisztens: -

 

Szabadnapos: Bárszentmihályfa SE

 

 

Megye III. Déli csoport 17. forduló

 

 

Szombat 14:30

Zalavári SC - Eszteregnye TSZ. SE

Játékvezető: Molnár Lajos

Asszisztens: -

 

Beleznai SE - Kanizsa Autófólia-Bagola

Játékvezető: Nagy Tamás

Asszisztens: -

 

FC Napred - Palini FC

Játékvezető: Farkas Tibor László

Asszisztens: - 

 

Galambok SC - Miklósfa SE

Játékvezető: Fenyvesi Gábor

Asszisztens: - 

 

Molnári SE - Zalakaros

Játékvezető: Cserfő György

Asszisztens: -

 

Pogányszentpéteri STE - Szerdahely FC

Játékvezető: Bácskai Belián

Asszisztens: -

 

Újudvar SE - Sandi SE

Játékvezető: Kovács Zsigmond

Asszisztens: -

 

Megosztások

Impresszum

Kiadó: ANDÉ Kiadói Bt.

8900 Zalaegerszeg, Hunyadi János. 10.
©  Andé Kiadói Bt. 2008

Felelős szerkesztő

Lukácsffy Dénes

Tel: +36-92-599354; Fax:  +36-92-599353
E-mail:  info@zalasport.hu, zalasport.hu@gmail.com

RocketTheme Joomla Templates