szabadics kepÖt csoport mérkőzései zajlottak ma Nagykanizsán.

 

 

IX. Szabadics Kanizsa Kupa

 

 

Január 11., szombat

 

A csoport
Metaxa - Primo Pack 2-0
Transz Mix 2000 - Blackburry 3-1
Metaxa - Blackburry 0-0
Transz Mix 2000 - Primo Pack 4-0
Blackburry - Primo Pack 3-0
Metaxa - Transz Mix 2000 0-0

 

Csoport végeredménye:

1. Transz Mix 2000 7 pont (7-1)
2. Metaxa 5 pont (2-0
-------------------------------------------
3. Blackburry 4 pont (4-3)
4. Primo Pack 0 pont (0-9)

 

 

B csoport
Kanizsa Kék - Curacao 3-0
Göcsej Nyomda - Arizona 3-0
Kanizsa Kék - Arizona 4-0
Göcsej Nyomda - Curacao 2-1
Arizona - Curacao 2-0
Kanizsa Kék - Göcsej Nyomda 3-0

 

Csoport végeredménye:

1. Kanizsa Kék 9 pont (10-0)
2. Göcsej Nyomda 6 pont (5-4)
-------------------------------------------
3. Arizona 3 pont (2-7)
4. Curacao 0 pont (1-7)

 

 

C csoport
Fix Bomba - Belezna 2-1
Csicsa Beach - FC Kau 1-0
Fix Bomba - FC Kau  3-0
Csicsa Beach - Belezna 2-2
FC Kau - Belezna 2-1
Fix Bomba - Csicsa Beach 3-0

 

Csoport végeredménye:

1. Fix Bomba 9 pont (8-1)
2. Csicsa Beach 4 pont (3-5)
-------------------------------------------
3. FC Kau 3 pont (2-5)
4. Belezna 1 pont (4-6)

 

 

D csoport
Kanizsa Piros - Szivacsok 3-0
Mozaik Tüzép - Pókok 2-0
Kanizsa Piros - Pókok 3-0
Mozaik Tüzép - Szivacsok 1-0
Pókok - Szivacsok 5-2
Kanizsa Piros - Mozaik Tüzép 1-1

 

Csoport végeredménye:

1. Kanizsa Piros 7 pont (7-1)
2. Mozaik Tüzép 7 pont (4-1)
-------------------------------------------
3. Pókok 3 pont (5-7)
4. Szivacsok 0 pont (2-9)

 

 

E csoport 
K&H Nagykanizsa - Flexibil Top 2-0
Óbuda - Kustán és Társai 4-1
Óbuda - Flexibil Top 0-1
K&H Nagykanizsa - Kustán és Társai 3-1
Kustán és Társai - Flexibil Top 3-0
K&H Nagykanizsa - Óbuda 4-1

 

Csoport végeredménye:

1. K&H Nagykanizsa 9 pont (8-1)
2. Óbuda 3 pont (5-6)
-------------------------------------------
3. Kustán és Társai 3 pont (5-7)
4. Felxibil Top 3 pont (1-5)

 

  G H I J
  A1, Transz Mix 2000 C1, Fix Bomba B1, Kanizsa Kék E1, K&H Nagykanizsa
  D2, Mozaik Tüzép F2, Szemere C2, Csicsa Beach A2, Metaxa
  B2, Göcsej nyomda E2, Óbuda F1, Sasi Benz D1, Kanizsa Piros

 

 

Középdöntő: 

 

G csoport mérkőzései:

09:00 Transz Mix 2000 - Mozaik Tüzép

09:40 Göcsej Nyomda - Transz Mix 2000

10:20 Mozaik Tüzép - Göcsej Nyomda

 

Csoport végeredménye:

1. 

2. 

-----------------------------------------

3. 

 

H csoport mérkőzései:

09:20 Fix Bomba - Szemere

10:00 Óbuda - Fix Bomba

10:40 Óbuda - Szemere

 

Csoport végeredménye:

1. 

2. 

-----------------------------------------

3. 

 

 

I csoport mérkőzései:

11:00 Kanizsa Kék - Csicsa Beach

11:40 Sasi Benz - Csicsa Beach

12:20 Sasi Benz - Kanizsa Kék

 

Csoport végeredménye:

1. 

2. 

-----------------------------------------

3. 

 

J csoport mérkőzései:

11:20 K&H Nagykanizsa - Metaxa

12:00 Kanizsa Piros - Metaxa

12:40 Kanizsa Piros - K&H Nagykanizsa

 

Csoport végeredménye:

1. 

2. 

-----------------------------------------

3. 

 

 

A pénteki játéknap eredményei.

A IX. Szabadics Kanizsa Kupa időbeosztása.

A IX. Szabadics Kanizsa Kupa csoportbeosztása.

 

Főkép: Polgár László.

Megosztások

Impresszum

Kiadó: ANDÉ Kiadói Bt.

8900 Zalaegerszeg, Hunyadi János. 10.
©  Andé Kiadói Bt. 2008

Felelős szerkesztő

Lukácsffy Dénes

Tel: +36-92-599354; Fax:  +36-92-599353
E-mail:  info@zalasport.hu, zalasport.hu@gmail.com

RocketTheme Joomla Templates