teremtorna kep 1A szervezők várják a csapatok jelentkezését.

2019. december 21-én, szombaton teremlabdarúgó tornát rendeznek Zalakaroson. Íme a nevezési információk és a versenykiírás.

A verseny helye: Zalakaros, Általános Iskola Tornaterem, Zalakaros Liget u. 28.

Nevezési díj: 12.000 Ft csapatonként

A verseny rendezője: Deutsch Szabolcs, tel.: 30-5603476

Nevezés: 30/5603476, e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Az első 16 csapat nevezését tudjuk elfogadni.

Díjazás:
A győztes csapat elnyeri a Zalakaros Kupát, a torna I-III. helyezettje serleg díjazásban részesül.
Különdíjként „a legjobb kapust”, a „legtechnikásabb játékost” és a „gólkirályt” is jutalmazzuk

Résztvevők:
Azok a labdarúgó csapatok, akik a nevezési határidő lejártáig neveznek.

Sorsolás: 2019. december 19-én csütörtökön 18 órakor a zalakarosi fedett fürdő bejáratánál lévő kávézóban a csapatvezetők részvételével.

Lebonyolítás
Csapatlétszám 4 + 1 fő. Csapatonként maximum 12 főt lehet nevezni.
Játékidő: 1x20 perc. Cserélni folyamatosan lehet.
Az esetlegesen felmerülő vitás kérdésekben a versenybizottság dönt.

Az öltözőben hagyott értékekért, játék közbeni sérülésekért a rendezőséget felelősség nem terheli.

Helyezések eldöntése:
A győzelemért 3, döntetlenért 1, vereségért 0 pont jár.
Azonos pontszám esetén csak az egymás elleni eredmények számítanak, és az alábbi sorrend dönt:
- egymás elleni eredmény,
- gólkülönbség,
- több rúgott gól,
ha mind azonosak, akkor pénzfeldobás dönt a végső sorrendről.
Ha több csapat azonos pontszámmal végez a csoportban, akkor közöttük a sorrendet az egymás ellen lejátszott meccsek minitabellája dönti el.

Az egyenes kieséses szakaszban és a helyosztó mérkőzéseken döntetlen esetén 3-3 büntető dönt a továbbjutásról. Három rúgás után még mindig eldöntetlen, akkor az első elhibázott büntetőig kell folytatni.

Versenyszabályok:
- a kispályás labdarúgás szabályai szerint, eltéréseket a megnyitó
után közöljük.
- a mérkőzésre nevezett 12 játékos közül mindenki pályára léphet,
- 1 játékos csak egy csapatba nevezhető.

Költségek:
A rendezés költségeit a rendezők, egyéb felmerülő költségeket (utazás, étkezés) a résztvevő csapatok fizetik.

- a csapatok pontosan jelenjenek meg a pályán, várakozási idő 2 perc, ha valamelyik csapat nem érkezik meg 3-0 az ellenfél javára,
- a mérkőzésen 2 perces, illetve végleges kiállítás van. Végleges kiállítás automatikusan egy mérkőzéstől szóló eltiltás jelent. Súlyosabb vétség esetén a versenybizottság dönt,
- az öltözőkben hagyott értéktárgyakért a Versenybizottság felelősséget nem vállal.