spor10Itt megtudhatod kik fújják a sípot a hétvégén.

 

 

Megye I. 14. forduló

 

 

Szombat 13:30

Creaton Lenti TE - Kinizsi SK Gyenesdiás

Játékvezető: Major Zsolt

Asszisztens: Miszori László, Mózsa Ábel

 

Olajmunkás SE Gellénháza - Szalai-Edelholz Zalalövő

Játékvezető: Bors Balázs

Asszisztens: Filinger Ferenc, Kondákor Trisztán

 

Flexibil-Top Zalakomár - Zalaszentgróti VFC

Játékvezető: Iványi Gábor

Asszisztens: Hoffman Tamás János, Aczél Péter

 

Vasárnap 11:00

Horváth-Méh Kiskanizsa - Semjénháza SE

Játékvezető: Siket László

Asszisztens: Szente Róbert, Szép II. Sándor

 

Vasárnap 13:30

Technoroll Teskánd KSE - Femat Csesztreg SE

Játékvezető: Varga Péter

Asszisztens: Kemecsei Roland László, Tuboly Roland Levente

 

Police-Ola LSK - Szepetnek SE

Játékvezető: Lakics Péter

Asszisztens: Hoffman Tamás János, Husz Gergő

 

Csács SE - Tarr Andráshida SC

Játékvezető: Lapath Dávid

Asszisztens: Lapath Ádám, Gulyás Ádám Péter

 

Szabadnapos: Helsa Andráshida TE

 

 

Megye II. 14. forduló

 

 

Szombat 13:30

Legenda Sport Böde - Baki SE

Játékvezető: Vizi István

Asszisztens: Vörös László, Szente Dávid

 

Sportklub Gutorfölde - Zalaszentiván SE

Játékvezető: Kocsondi József

Asszisztens: Füzi Péter, Ács Ádám

 

Vasárnap 13:30

MP Kanizsa Murakeresztúr SE - Zalaszentmihály SE

Játékvezető: Egyed Péter

Asszisztens: Kustán Csaba, Stárics Roland

 

Haladás FC Keszthely - Víghép Cserszegtomaji SK

Játékvezető: Kiss Norbert

Asszisztens: Dávid József, Tóth György

 

Nagykapornak KSE - Gelse SE

Játékvezető: Gehér Balázs

Asszisztens: Gróf László István, Lebár Dávid

 

ADA Nova SE - Letenye SE

Játékvezető: Farsang Bálint Mátyás

Asszisztens: Husz Tamás, Tóth Zoltán

 

Pölöske SE - Windoor Páterdomb LSC

Játékvezető: Joó Róbert

Asszisztens: Molnár Lajos, Aczél László

 

Borsfa SE - Znet-Telekom Becsehely SE 

Játékvezető: Kondákor Péter

Asszisztens: Zlatár Csaba, Szabados Dániel

 

 

Megye III. Északi csoport 1. forduló

 

 

Vasárnap 10:30

Kemendollári LSC - Gépalk Salmovár SE II.

Játékvezető: Tarsoly János

Asszisztens:Kulcsár László, Németh Zoltán

 

Vasárnap 11:30

Zalaháshágyi SE II. - Zalaszentgyörgy SE

Játékvezető: Szalai László

Asszisztens: Sinkó Csabáné, Molnár Zsolt

 

Vasárnap 13:30

Alibánfa LSC - Kávás KSE

Játékvezető: Molnár Zsolt

Asszisztens: Kondákor Trisztán

 

Zalaboldogfa SE - Vasboldogasszonyi LSC

Játékvezető: Balázs Zsolt

Asszisztens:-

 

Pókaszepetk SE - Végh-Farm Pakod KSE

Játékvezető: Novák Roland

Asszisztens: Jakab Bálint

 

Bagodi SC - Egervári SE

Játékvezető: Dömötör Péter

Asszisztens: -

 

Szabadnapos: Zalacsébi SE.

 

 

Megye III. Északnyugati csoport 1. forduló

 

 

Szombat 13:30

Police-Ola LSK II. - Teskánd KSE II.

Játékvezető: Tánczos Szabolcs

Asszisztens:Németh Zoltán, Tóth Csenge

 

Nagylengyeli SE - Gepalk Salomvár SE 

Játékvezető: Gróf László István

Asszisztens:Dömötör Péter, Szalai László

 

Szombat 15:00

Helsa Andráshida SE II. - Zalaware-Botfa SE

Játékvezető: Büki Tibor

Asszisztens: Kovács Vilmos, Tóth György

 

Vasárnap 13:30

Zalaháshágyi SE - Zalaszentgyörgyi SE II.

Játékvezető: Sinkó Csabáné

Asszisztens: Szalai László

 

Becsvölgye SE - Hahóti FSE

Játékvezető: Tóth József

Asszisztens: Székedli Béla

 

Csonkahegyhát SE - Göcsej SE Németfalu

Játékvezető: Németh Zoltán

Asszisztens: Tarsoly János, Kulcsár László

 

Zalalövői TE II. - Tarr Andráshida SC II.

Játékvezető: Tóth András

Asszisztens: -

 

alibi pub es pizza 1

 

 Megye III. Közép csoport 1. forduló

 

 

Szombat 13:30

Sárhida SE - Babosdöbréte SE

Játékvezető: Joó Robert

Asszisztens: Kulcsár László, Sinkó Csabáné

 

Vasárnap 10:30

Haladás SE Pacsa - Zalaware-Botfa SE

Játékvezető: Balázs Zsolt

Asszisztens: Gyöngyösi Márton, Tóth András 

 

Vasárnap 11:30

Becsvölgye SE II. - Hahóti FSE II.

Játékvezető: Székedli Béla

Asszisztens: Tóth József, Kovács Vilmos

 

Vasárnap 13:30

Bocfölde SE - Csatár SK

Játékvezető: Major Zsolt 

Asszisztens: Gyöngyösi Márton

 

Kerámia SE Tófej - Zalatárnok SE

Játékvezető: Miszori László

Asszisztens: Mózsa ábel

 

Söjtör DFSE - Zalacsányi SE

Játékvezető: Vizi István

Asszisztens: -

 

Szabadnapos: Felsőrajk SE.

 

 

 Megye III. Keleti csoport 1. forduló

 

 

Szombat 13:30

Hévíz SK II. - Sármelléki SE

Játékvezető: Aczél László Zsolt

Asszisztens: Lapath Ádám, Gulyás Ádám Péter

 

Vasárnap 13:30

KSE Várvölgy - Zalaapáti SE

Játékvezető: Bolla László

Asszisztens: -

 

Vindornyaszőlősi SE - Türje SE

Játékvezető: Sándor Szabolcs

Asszisztens: -

 

Kehidakustány SE - Zalaszentlászló SK

Játékvezető: Lancz Zsolt

Asszisztens: Töreky Roland

 

Karmacs SE - Alsópáhok SE

Játékvezető: Fellner Gergő

Asszisztens: Boldi Tibor 

 

Rezi SE - Haladás FC Keszthely II.

Játékvezető: Czifra Zoltán

Asszisztens: -

 

Óhid FK - Sportegyesület Sümegcsehi

Játékvezető: Takács Gábor

Asszisztens: Ács Ádám, Füzi Péter

 

 

Megye III. Nyugati csoport 1. forduló 

 

 

Szombat 13:30

Pákai VMSE - Szécsisziget SE

Játékvezető: Szente Róbert

Asszisztens: Szép II. Sándor, Konkoly Donát

 

Vasárnap 13:30

Tormafölde SE - Csömödér-Kissziget KSE

Játékvezető: Vörös László

Asszisztens: -

 

Zalabaksa KSE - Ada Nova SE II.

Játékvezető: Aczél László Zsolt

Asszisztens: -

 

Rédics KSE - Mumor SE

Játékvezető: Szente Dávid

Asszisztens: Konkoly Donát

 

Pórszombat KSE -  Szentgyörgyvölgy SE

Játékvezető: Kovács Vilmos

Asszisztens: -

 

Bárszentmihályfa SE - Szilvágy SE

Játékvezető: Bácskai Belián

Asszisztens: Bilicz András

 

Szabadnapos: Lovászi Bányász SE 

 

 

Megye III. Déli csoport 1. forduló

 

 

Szombat 13:30

Molnári SE - Újudvar SE

Játékvezető: Husz Tamás

Asszisztens: Aczél László, Fenyvesi Gábor

 

Eszteregnye TSZ SE - Miklósfa SE

Játékvezető: Kovács Péter

Asszisztens: Cserfő György

 

Kanizsa-Autófólia Bagola - Palini FC

Játékvezető: Varga Péter

Asszisztens: Kemecsei Roland László, Szabados Dániel

 

Vasárnap 13:30

Pogányszentpéteri STE - Zalavári SC

Játékvezető: Siket László

Asszisztens: Szente Róbert, Szép II. Sándor

 

Galambok SC - Sandi SE

Játékvezető: Martinecz László

Asszisztens: -

 

FC Napred - Szerdahely FC

Játékvezető: Kovács Zsigmond

Asszisztens: Aczél Péter

 

Beleznai SE - Zalakaros

Játékvezető: Iványi Gábor

Asszisztens: 

 

 

Megye Női I. osztály 10. forduló

 

 

Szombat 10:00

Ada Nova SE - Technoroll Teskánd KSE mérkőzés elmarad, sérülések és egyéb elfoglaltság miatt a Teskánd lemondta.

Játékvezető: Konkoly Donát

 

Szombat 13:00

Gersekarát SE - Gutorfölde MSC

Játékvezető: Lebár Dávid

 

Szombat 14:30

Szepetnek SE - Police-Ola LSK

Játékvezető: Farkas Tibor László

 

Zalaapáti SE - Kinizsi SK Gyenesdiás, mérkőzést 2020.03.28. 16:00 rendezik

 

Főkép: Bartusch Géza  

Megosztások

Impresszum

Kiadó: ANDÉ Kiadói Bt.

8900 Zalaegerszeg, Hunyadi János. 10.
©  Andé Kiadói Bt. 2008

Felelős szerkesztő

Lukácsffy Dénes

Tel: +36-92-599354; Fax:  +36-92-599353
E-mail:  info@zalasport.hu, zalasport.hu@gmail.com

RocketTheme Joomla Templates