pergel attilaEdzői értékelés a megye I-ből.

Szalai-Edelholz Zalalövő - Technoroll Teskánd KSE 3-1 (2-1)
Gólszerzők: Penczák M. (30.), Balogh A. (45. - büntetőből), Karvalics B. (80.), ill. Bailo D. (23.)

Pergel Attila, a Technoroll Teskánd vezetőedzőjének értékelése: - A mérkőzést sokadszor kezdjük úgy, hogy játékosaink nem a saját posztjaikon játszanak. Sajnos nagyon kicsi a létszámunk, de ezt a szezont már így kell megoldani. Jól kezdtük a mérkőzést, az első harminc percben több góllal is vezethettünk volna, de sajnos az egész bajnokságra jellemzően nem tudunk gólt lőni, sőt az utolsó mérkőzéseken olyan egyéni hibákat követünk el, hogy már elfelejthetjük a legkevesebb gólt kapó csapatot is. Egy szép támadás után a 23. percben Bailo 20 méteres lövése Earles talpa alatt került a hálóba, 0-1. És ahogy előbb említettem, az első félórában lőttünk kapufát, illetve képesek voltunk kétszer is az üres kapu mellé passzolni. És ahogy a fociban lenni szokott az ellenfél helyzet nélkül lőtt gólt. A 30. percben Gyenese ívelésére Gulyás futott alá, ezt Penczák köszönte és nagy erővel a rövid felsőbe bombázott , 1-1. A 45. percben egy már megszerzett labdát Sipos erőszakosan szerzett vissza, majd a büntetőterületen belül Gulyás faultolta és a jogos 11-est Balogh Arnold biztosan értékesítette, 2-1. A második félidő egy alacsony színvonalat hozott, próbáltunk előre menni, de a kapu előtt teljesen meddőek voltunk. A 80. percben Csík nagy bedobás után, erre külön is felhívtam a figyelmet, Karvalics fordult kapura, és 12 méterről Pergel mellett a hálóba lőtt, ezzel beállította a 3-1-es végeredményt. Összességében az első 30 percben eldönthettük volna a mérkőzést, de ezt nem tettük meg. Utána viszont sajnos az egyéni hibáknak köszönhetően gólokat kaptunk, ami egy kis koncentrációval elkerülhettünk volna. Így a helyzeteit jól kihasználó ZTK győzelme megérdemelt. A három hátralévő mérkőzésünk nagyon nehéz lesz, és a mostani helyzetünkben minden egyes pont bravúr lenne. (Forrás: teskandkse.hu)