Nyomtatás

police2 becsvolgye

 

 

Megye III. Északi csoport 11. forduló

 

Vasárnap 11:00

Gépalk Salomvár SE II. - Egervári SE 0-5 (0-2)

Vasárnap 14:00

Vasboldogasszonyi LSC - Bagodi SC 2-2 (1-0) 

Zalaszentgyörgy SE - Pókaszepetk SE 4-3 (3-0)

Zalacsébi SE - Kemendollári LSC 2-10 (0-6)

Kávás KSE - Végh-Farm Pakod KSE 3-1 (1-1) 

Szabadnapos: Zalaháshágy SE II.

 

Szombat

Alibánfa SE - Zalaboldogfa SE 0-2 (0-1) 

 

Megye III. Északnyugat csoport 11. forduló

 

Vasárnap 11:00

Zalaszentgyörgy SE II. - Göcsej SE Németfalu 0-2 (0-1) 

Vasárnap 14:00

Police-Ola LSK II - Becsvölgye SE 0-4 (0-1)

Gépalk Salomvár SE - Tarr Andráshida SC II. 4-2 (3-1)

Hahóti FSE - Zalalövő TK II. 2-3 (0-2)

Zalaware-Botfa - Nagylengyeli SE 4-0 (3-0) 

 

Szombat 

Helsa Andráshida TE II. - Zalaháshágy SE 3-5 (3-2) 

Teskánd KSE II. - Csonkahegyhát SE 2-4 (1-0)

 

Megye III. Közép csoport 11. forduló 

 

Vasárnap 11:00

Felsőrajk SE - Becsvölgye SE II. 2-0 (0-0)

Hahóti FSE II. - Söjtör 1-3 (0-0)

Zalaware-Botfa II. - Kerámia SE Tófej 4-3 (3-0) 

Vasárnap 14:00

Haladás SE Pacsa - Bocfölde SE 3-2 (3-2) 

Zalatárnok SE - Zalacsányi SE 1-2 (1-2) 

Csatár SK - Sárhida SE 1-2 (1-0) 

Szabadnapos: Babosdöbréte SE.

 

Megye III. Keleti csoport 11. forduló 

 

Vasárnap 14:00

KSE Várvölgy - Alsópáhok LE 1-5 (1-3)

Vindornyaszőlősi SE - Kehidakustány SE 3-3 (2-2)

Haladás-FC Keszthely II. - Sármelléki SE 0-4 (0-0)

Karmacs SE - Hévíz SK II. 0-4 (0-3)

Zalaszentlászló SK - Óhid FK 2-5 (0-1)

Rezi SE - Türje SE 1-3 (1-1)

Zalaapáti SE - Sportegyesület Sümegcsehi 0-3 (0-1) 

Megye III. Nyugati csoport 11. forduló

 

 

Vasárnap 14:00

Lovászi Bányász SE - Rédics KSE 2-1 (1-1) 

Tormafölde SE - Zalabaksa KSE 7-2 (3-0)

Mumor SE - Pákai VMSE 3-3 (1-1)

ADA Nova SE II. - Bárszentmihályfa SE 1-1 (1-1)

Csömödér-Kissziget KSE - Pórszombat KSE 0-6 (0-3) 

Szabadnapos: Szilvágy SE

 

Szombat 

Szentgyörgyvölgy SE - Szécsisziget SE 1-5 (1-3) 

 

Megye III. Déli csoport 11. forduló

 

Vasárnap 14:00

Pogányszentpéteri STE - FC Napred 3-8 (1-2)

Sandi SE - Eszteregnye TSZ SE, elmaradt

Újudvar SE - Beleznai SE 0-2 (0-0)

Zalavári SC - Miklósfa SE 3-3 (0-2) 

 

Szombat

Molnári SE - Galambok SC 4-2 (2-0) 

Zalakaros - Palini FC 5-3 (1-1) 

Szerdahely FC - Kanizsa Autófólia-Bagola 3-1 (0-1)