Nyomtatás

szerdahely miklosfa.

 

 

Megye III. Északi csoport 9. forduló

 

 

Vasárnap 12:00

Zalaháshágy SE II. - Zalaboldogfa SE 1-9 (0-4) 

 

Vasármap 15:00

Alibánfa LSC - Pókaszepetk SE 1-4 (1-1) 

Vasboldogasszonyi LSC - Végh-Farm Pakod KSE 3-5 (2-1)

Zalaszentgyörgy SE - Egervári SE 1-1 (0-1) 

Zalacsébi SE - Bagodi SC 1-4 (0-4) 

Kávás KSE - Gépalk Salomvár SE II. 10-1 (4-0) 

Szabadnapos: Kemendollári LSC

 

 

Megye III. Északnyugat csoport 9. forduló

 

 

Vasárnap 12:00

Zalaszentgyörgy SE II. - Tarr Andráshida SC II. 2-3 (1-3) 

 

Vasárnap 15:00

Zalaháshágy SE - Becsvölgye SE 1-1 (1-0) 

Hahóti FSE - Csonkahegyhát SE 2-2 (1-2) 

Zalaware-Botfa - Zalalövői TK II. 13-0 (5-0) 

 

Szombati eredmények:

Gépalk Salomvár SE - Teskánd KSE II. 2-2 (0-0) 

Police-Ola LSK II. - Göcsej SE Németfalu 1-3 (1-2) 

Helsa Andráshida TE - Nagylengyeli SE 0-3 (0-0) 

Megye III. Közép csoport 9. forduló 

 

Vasárnap 12:00

Bocfölde SE - Becsvölgye SE II. 6-0 (4-0) 

Hahóti FSE II. - Babosdöbréte SE 0-5 (0-2) 

Zalaware-Botfa II. - Söjtör 4-0 (2-0)

 

Vasárnap 15:00

Felsőrajk SE - Sárhida SE 5-3 (2-2)

Haladás SE Pacsa - Kerámia SE Tófej 2-0 (1-0)

Csatár SK - Zalacsányi SE 4-2 (2-2) 

Szabadnapos: Zalatárnok SE

 

 

Megye III. Keleti csoport 9. forduló 

 

Vasárnap 15:00

KSE Várvölgy - Óhid FK 3-7 (2-2) 

Vindornyaszőlősi SE - Rezi SE 5-5 (3-2)

Kehidakustány SE - Alsópáhok LE 1-4 (0-1) 

Karmacs SE - Sportegyesület Sümegcsehi 0-12 (0-8) 

Zalaszentlászló SK - Sármelléki SE 4-1 (1-0)

Türje SE - Hévíz SK II. 2-2 (1-0) 

Zalaapáti SE - Haladás-FC Keszthely II. 0-1 (0-1) 

 

 

Megye III. Nyugati csoport 9. forduló

 

 

Vasárnap 15:00

Lovászi Bányász SE - Bárszentmihályfa SE 0-0 (0-0)

Pórszombat KSE - Tormafölde SE 2-0 (2-0) 

Zalabaksa KSE - Rédics KSE 4-5 (2-2) 

Mumor SE - Szilvágy SE 4-3 (3-0) 

ADA Nova SE II. - Szécsisziget SE 2-3 (1-3) 

Szabadnapos: Szentgyörgyvölgy SE

 

Szombati eredmény:

Csömödér-Kissziget KSE - Pákai VMSE 2-1 (1-0) 

 

 

Megye III. Déli csoport 9. forduló

 

 

Vasárnap 15:00

Pogányszentpéteri STE - Eszteregnye TSZ. SE 8-2 (4-0) 

Molnári SE - Beleznai SE 3-0 (1-0) 

Galambok SC - FC Napred 2-1 (1-0) 

Sandi SE - Palini FC 2-4 (1-1) 

Újudvar SE - Kanizsa Autófólia-Bagola 1-4 (0-4) 

Zalavári SC - Zalakaros 1-3 (0-0) 

 

Szombati eredmény:

Szerdahely FC - Miklósfa SE 0-3 (0-1) 

 

Főkép: Szabó Ferenc.