Nyomtatás

sorsolasHétfőn délelőtt az MLSZ székházában elkészült a Magyar Kupa 6. fordulójának párosításai.

 

Zala megyét hat csapat képviseli: az NB I-es ZTE FC, az NB III-as FC Nagykanizsa és a Hévíz SK, valamint a megyei I. osztályú Olajmunkás SE Gellénháza, a Kinizsi SK Gyenesdiás és a Tarr Andráshida SC.

 

Íme a megyénk csapatainak mérkőzései:

Kiskunfélegyházai HTK (Bács-Kiskun megye I.) - ZTE FC

Hévíz SK - Mezőkövesd Zsóry FC (NB I)

FC Nagykanizsa - VLS Veszprém (NB III)

Olajmunkás SE Gellénháza - Sárbogárd SE (Fejér megye I.)

Tarr Andráshida SC - KTE HUFBAU (NBIII)

Kinizsi SK Gyenesdiás - Dabas-Gyón FC (NB III Közép)

 

A találkozókat 2019. szeptember 21-22-én rendezik. A ZTE mérkőzését szeptember 25-én rendezik. A továbbjutás egy mérkőzősen dől el; ha ez nem sikerül a rendes játékidőben, kétszer 15 perc hosszabbítás, majd tizenegyesek következnek.

 

A további párosítások:

FC Hatvan – Újpest FC
Eger SE – Mol Fehérvár FC
Salgótarjáni BTC – Szolnoki MÁV FC
Maglódi TC – MVSC-Miskolc
Szegedi VSE – Bicskei TC
Magyar Mélyépítő HSE – Vép VSE
Móri SE – HR-Rent Kozármisleny
Szekszárdi UFC – Lipót Pékség SE
Ajka Kristály SE – Balkányi SE
Monor – Komárom VSE
Sényő-Carnifex FC – Jászberényi FC
Sárisápi BSE – Rákosmente KSK
Berkenye SE – Ózdi Kohász SC
Egerszalók SE- – PMFC
Viadukt SE-Biatorbágy – Dunaújváros
Bogács Thermálfürdő – III.ker TVE
Tamási 2009 FC – Tihanyi FC
Greenplan Balatonlelle SE – FC Dabas
ASR Gázgyár – Makó FC
SC Sopron – WATI-Kecskéd KSK
Csornai SE – Tatabányai SC
Villány TC – Termálfürdő Tiszaújváros
Pétervására SE – Herold Trans Ménfőcsanak
Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE – Credobus Mosonmagyaróvár
Nagyecsed RSE – Nagybajomi AC
Balatoni Vasas SE – Kecskeméti LC
Gönyü SE – BKV Előre
ESMTK – WKW ETO FC Győr
Taksony SE GP Solar – Nyíregyháza Spartacus FC
Törökszentmiklósi FC – Budafoki MTE
Szentlőrinc SE – Gyirmót FC Győr
THSE-Szabadkikötő – Duna Aszfalt TLC
Gyöngyösi AK – Szombathelyi Haladás
Soltvadkerti TE – Kaposvári Rákóczi FC
Szarvasi FC 1905 – Thermal Spa Siklós FC
Berettyóújfalui SE – Szajol KLK
Hevestherm Hevesi LSC – Füzesgyarmati SK
Ceglédi VSE – Pápai Perutz FC
Eger SE – MOL Fehérvár FC
Sárvár FC – DVSC
Bonyhád VLC – Puskás Akadémia FC
Flavus Velence – Szeged-Csanád Grosics
Edelényi FC – BFC Siófok
Körösladányi MSK – Békéscsaba 1912 Előre
Tállya KSE – Szabadnap
Pilisi LK-Legenda Sport – Kisvárda Master Good
Balassagyarmati SE – Dorogi FC
Érdi VSE – DVTK
Club Valnut Nádasd FC – Soroksár SC
Putnok FC – Paksi FC
Unione FC – MTK Budapest
Hódmezővásárhelyi FC – Budaörs
XII. kerület Svábhegy FC – Kazincbarcika
Dunaharaszti MTK – Budapest Honvéd
Iváncsa KSE – Ferencvárosi TC
Kelen SC – Vác FC
DEAC – Aqvital FC Csákvár
Újfehértó SE – FC Ajka
Úrkúti Sportkör – Vasas FC