Nyomtatás

molnari miklosfaFolyamatosan frissül.

 

 

Megye III. Északi csoport 5. forduló

 

 

Vasárnap 13:00

Zalaháshágyi SE II. - Egervári SE 0-8 (0-2)

 

Vasárnap 16:00

Alibánfa LSC - Gépalk Salomvár SE II. 3-1 (1-0) 

Zalaboldogfa SE - Bagodi SC 5-1 (4-0) 

Kemedollári LSC - Pókaszepetk SE 4-3 (1-1) 

Zalacsébi SE - Vasboldogasszonyi LSC 1-2 (1-1) 

Kávás KSE - Zalaszentgyörgy SE 2-7 (1-1)

 

Szabadnapos: Végh-Farm Pakod KSE

 

 

Megye III. Északnyugat csoport 5. forduló

 

 

Vasárnap 16:00

Police-Ola LSK II. - Gépalk Salomvár SE 0-3 (0-2) 

Zalaháshágy SE - Tarr Andráshida SC II. 10-0 (4-0) 

Becsvölgye SE - Zalalövői TK II. 3-4 (1-3) 

Nagylengyeli SE - Göcsej SE Németfalu 1-1 (0-1) 

 

Szombati eredmények:

Helsa Andráshida TE II. - Csonkahegyhát SE 5-1 (3-0) 

Teskánd KSE II. - Zalaszentgyörgy SE II. 5-3 (4-1) 

 

Zalaware-Botfa - Hahót FSE 2019.11.24., 13:30.

 

 

Megye III. Közép csoport 5. forduló 

 

 

Vasárnap 13:00

Becsvölgye SE II. - Söjtör 0-2 (0-0)

 

Vasárnap 16:00

Felsőrajk SE - Zalatárnok SE 1-3 (0-1) 

Haladás SE Pacsa - Babosdöbréte SE 4-1 (4-0) 

Bocfölde SE - Zalacsányi SE 4-0 (0-0)

Kerámia SE Tófej - Sárhida SE 8-1 (3-1) 

Zalaware-Botfa II. - Hahóti FSE II. 8-2 (4-0) 

 

Szabadnapos: Csatár SK

 

 

Megye III. Keleti csoport 5. forduló 

 

 

Vasárnap 16:00

KSE Várvölgy - Haladás FC Keszthely II. 6-0 (3-0)

Vindornyaszőlősi SE - Sportegyesület Sümegcsehi 0-6 (0-2) 

Kehidakustány SE - Sármelléki SE 2-0 (1-0) 

Alsópáhok LE - Hévíz SK II. 0-3 (0-1) 

Rezi SE - Óhid FK 4-7 (0-2) 

Türje SE - Karmacs SE 14-0 (5-0)

Zalaapáti SE - Zalaszentlászló SK 3-0 (2-0) 

 

 

Megye III. Nyugati csoport 5. forduló

 

 

Vasárnap 16:00

Tormafölde SE - Szilvágy SE 10-2 (5-1) 

Zalabaksa KSE - Szécsisziget SE 3-1 (2-1) 

Rédics KSE - Pákai VMSE 1-6 (0-2) 

Pórszombat KSE - Bárszetmihályfa SE 7-0 (3-0) 

Csömödér-Kissziget KSE - Mumor SE 1-3 (0-1) 

Lovászi Bányász SE - Szentgyörgyvölgy SE

 

Szabadnapos: ADA Nova SE II.

 

 

Megye III. Déli csoport 5. forduló

 

 

Vasárnap 15:00

FC Napred - Kanizsa Autófólia-Bagola 4-1 (2-1) 

 

Vasárnap 16:00

Pogányszentpéteri STE - Zalakaros 1-3 (0-2) 

Galambok SC - Palini FC 2-0 (1-0)

Beleznai SE - Eszteregnye TSZ SE 5-2 (1-2)

Zalavári SC - Sandi SE 1-5 (0-5) 

 

Szombati eremények:

Molnári SE - Miklósfa SE 7-3 (3-2) 

Újudvar SE - Szerdahely FC 2-4 (1-3)