Nyomtatás

spori8Itt megtudhatod kik fújják a sípot.

 

 

Megye I. 19. forduló 

 

Szombat 15:00

Znet-Telekom Becsehely SE - Technoroll Teskánd KSE

Játékvezető: Novák Roland,

Asszisztens: Kemecsei Roland László, Husz Gergő.

 

Szepetnek SE - Zalaszentgróti VFC

Játékvezető: Hegedüs Miklós,

Asszisztens: Hoffman Tamás János, Aczél Péter.

 

Hévíz SK - Horváth-Méh Kiskanizsa

Játékvezető: Varga Péter,

Asszisztens: Lapath Ádám, Husz Tamás.

 

Creaton Lenti TE - Kinizsi SK. Gyenesdiás

Játékvezető: Major Zsolt,

Asszisztens: Jakab Bálint, Kondákor Trisztán.

 

Zalalövői TK - Flexibil-Top Zalakomár

Játékvezető: Vincze Gábor,

Asszisztens: Tóth András, Mózsa Ábel.

 

Vasárnap 15:00

Police-Ola LSK - Femat Csesztreg SE

Játékvezető: Lapath Dávid,

Asszisztens: Ács Ádám, Fellner Gergő.

 

FC Keszthely - Semjénháza SE

Játékvezető: Siket László,

Asszisztens: Vizi István, Szente Róbert.

 

Olajmunkás SE - Csács-NSE

Játékvezető: Iványi Gábor,

Asszisztens: Kovács Péter, Aczél Péter.

 

 

Megye II. Északi csoport 18. forduló

 

 

Szombat 15:00

Türje SE - Pölöske SE

Játékvezető: Egyed Péter,

Asszisztens: Dávid József, Filinger Ferenc.

 

Szombat 15:30

Böde SE - Cserszegtomaji SK

Játékvezető: Földszin Attila,

Asszisztens: Vörös László, Szente Róbert.

 

Vasárnap 15:00

Nagykapornak KSE - Zalaszentgyörgy SE

Játékvezető: Bolla László,

Asszisztens: Lapath Ádám, Gulyás Ádám Péter.

 

Zalaszentiván SE - Páterdomb LSC

Játékvezető: Kondákor Péter,

Asszisztens: Tánczos Szabolcs, Aczél Ákos.

 

Szabadnapos: Helsa Andráshida TE

 

 

Megye II. Déli csoport 17. forduló 

 

 

Vasárnap 14:00

ADA-Nova SE - SK Gutorfölde (Lenti TE Sportpálya)

Játékvezető: Farsang Bálint Mátyás,

Asszisztens: Büki Tibor, Stárics Roland.

 

Zalaszentmihály SE - Letenye SE

Játékvezető: Lakics Péter,

Asszisztens: Zlatár Csaba, Tuboly Roland Levente.

 

Baki SE - Miklósfa SE

Játékvezető: Somogyi Lajos,

Asszisztens: Gróf László István, Lebár Dávid.

 

Felsőrajk SE - SAVA-BORSFA Borsfa SE

Játékvezető: Kustán Csaba,

Asszisztens: Tóth György, Nagy Krisztián.

 

Szabadnapos:Gelse Termál SE

 

 

Megye III. Északi csoport 17. forduló

 

 Vasárnap 12:00

Vasboldogasszonyi LSC - Zalaháshágy SE II

Játékvezető: Balázs Zsolt,

Asszisztens: Tóth Zoltán, Gyöngyösi Márton

 

Vasárnap 15:00

Bagod SC - Zalaboldogfa SE

Játékvezető: Tóth András,

Asszisztens: Mózsa Ábel.

 

Kemendollári LSC - Zalalövő TK II

Játékvezető: Németh Zoltán,

Asszisztens: Joó Róbert.

 

Gépalk Salomvár SE II. - Alibánfa LSC

Játékvezető: Vincze Gábor,

Asszisztens: Filinger Ferenc.

 

Egervári TE - Zalacsébi SE

Játékvezető: Balázs Zsolt,

Asszisztens: -.

 

Zalagrár Pókaszepetk SE - Kávás KSE

Játékvezető: Major Zsolt,

Asszisztens: Kondákor Trisztán.

 

Lakhegyi LSE - Végh Farm Pakod KSE

Játékvezető: Tóth Zoltán,

Asszisztens: Gyöngyösi Márton.

 

 

Megye III. Északnyugat csoport 17. forduló

 

 

Szombat 15:00

Tarr Andráshida SC II - Gépalk Salomvár SE

Játékvezető: Erdős János Gyula,

Asszisztens: Németh Zoltán, Tarsoly János.

 

Technoroll Teskánd KSE II - Police-Ola LSK II

Játékvezető: Vizi István,

Asszisztens: Nagy Krisztián, Fábián Kristóf.

 

Vasárnap 10:00

Babosdöbréte SE - Nagylengyeli SE

Játékvezető: Szalai László

Asszisztens: Dömötör Péter, Kovács Vilmos

 

Vasárnap 15:00

Hahóti FSE - Zalaware Botfa

Játékvezető: Tarsoly János,

Asszisztens: Tóth József, Székedli Béla.

 

Csonkahegyhát SE - Zalaháshágy SE

Játékvezető: Dávid József,

Asszisztens: Szalai László.

 

Göcsej SE Németfalu - Gellénháza HO-MÉ Fa SE

Játékvezető: Dömötör Péter,

Asszisztens: -.

 

Szabadnapos: Becsvölgye SE

 

 

Megye III. Közép csoport 17. forduló 

 

 

Vasárnap 10:00

Söjtör DFSE - Becsvölgye SE II

Játékvezető: Papp Tibor,

Asszisztens: Sinkó Csabáné, Kulcsár László.

 

Vasárnap 13:00

Hahóti FSE - Zalaware Botfa II

Játékvezető: Tóth József,

Asszisztens: Tarsoly János, Székedli Béla.

 

Vasárnap 15:00

Haladás SE Pacsa - Sárhida SE

Játékvezető: Egyed Péter,

Asszisztens: -.

 

Zalatárnok SE - Bocfölde SE

Játékvezető: Kulcsár László,

Asszisztens: Sinkó Csabáné.

 

Tófej Kerámia SE - Csatár SK

Játékvezető: Kovács Vilmos,

Asszisztens: Papp Tibor.

 

 

Megye III. Keleti csoport 19. forduló 

 

 

Szombat 15:00

Zalaszántó SE - Zalaszentlászló SK

Játékvezető: Lancz Zsolt

Asszisztens: Ács Ádám, Bogdán Dániel János

 

Vasárnap 15:00

KSE Várvölgy - Karmacs SE

Játékvezető: Czifra Zoltán,

Asszisztens: -.

 

Gyenesdiás-Vonyarcvashegy - Sármelléki SE

Játékvezető: Borbély András,

Asszisztens: Sándor Szabolcs.

 

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti - Hévíz SK II

Játékvezető: Hoffman Tamás János,

Asszisztens: Fenyvesi Gábor.

 

SE Sümegcsehi - FC Keszthely II

Játékvezető: Boldi Tibor,

Asszisztens: Füzi Péter.

 

Óhíd FK - Vindornyaszőlősi SE

Játékvezető: Lancz Zsolt,

Asszisztens: -.

 

Zalacsányi SE - Kehidakustány SE

Játékvezető: Töreky Roland,

Asszisztens: Kígyós Krisztián.

 

Szabadnapos: LE Alsópáhok

 

 

Megye III. Nyugati csoport 17. forduló

 

Szombat 15:00

Szécsisziget KSE - Csömödér-Kissziget KSE (Lovászi Sportpálya)

Játékvezető: Gróf László István,

Asszisztens: Büki Tibor, Rózsás Rita.

 

VMSE Páka - Zalabaksa KSE

Játékvezető: Konkoly Donát,

Asszisztens: Konkoly János, Szente Dávid.

 

Vasárnap 15:00

Mumor SE - Lenti TSZ

Játékvezető: Kovács Zsigmond,

Asszisztens: Husz Tamás.

 

Pórszombat KSE - Bárszentmihályfa SE

Játékvezető: Vörös László,

Asszisztens: Szente Dávid.

 

Szilvágy SE - ADA Nova SE II

Játékvezető: Konkoly János,

Asszisztens: -.

 

Rédics KSE - Lovászi Bányász

Játékvezető: Földszin Attila,

Asszisztens: Konkoly Donát.

 

Tormafölde SE - Szentgyörgyvölgy SE

Játékvezető: Martinecz László,

Asszisztens: Molnár Lajos.

 

 

Megye III. Déli csoport 17. forduló

 

 

Szombat 15:00

Zalakaros - Újudvar SE

Játékvezető: Vass Zsolt,

Asszisztens: Martinecz László, Zlatár Csaba.

 

Molnári SE - Eszteregnye TSZ SE

Játékvezető: Farkas Tibor,

Asszisztens: Bácskai Belián.

 

Kanizsa Autófólia-Bagola - Sormás SE

Játékvezető: Molnár Lajos,

Asszisztens: Aczél László Zsolt, Cserfő György.

 

Vasárnap 14:00

Napred SE Sumarton - Zalavári SC

Játékvezető: Novák Roland,

Asszisztens: Farkas Tibor László, Cserfő György.

 

Vasárnap 15:00

Pogányszentpéteri STE - Sandi SE

Játékvezető: Aczél László Zsolt,

Asszisztens: Aczél László, Bácskai Belián.

 

Murakeresztúr SE - Galambok SC

Játékvezető: Varga Péter,

Asszisztens: Jakab Bálint, Vass Zsolt.

 

Palini FC - Szerdahely FC

Játékvezető: Hegedüs Miklós,

Asszisztens: Husz Gergő, Szabados Dániel.