sporik1Itt megtudhatod kik fújják a sípot.

 

 

Megye I. 13. forduló  

 

 

Vasárnap 13:30

Olajmunkás SE - FC Keszthely Lazzarin Cafe

Játékvezető: Bors Balázs,

Asszisztens: Miszori László, Kondákor Trisztán.

 

Creaton Lenti TE - Hévíz SK

Játékvezető: Lakics Péter,

Asszisztens: Husz Tamás, Husz Gergő.

 

Horváth-MÉH Kiskanizsa - Femat Csesztreg SE

Játékvezető: Vincze Gábor,

Asszisztens: Dávid József, Mózsa Ábel.

 

Kinizsi SK. Gyenesdiás - Zalaszentgróti VFC

Játékvezető: Novák Roland,

Asszisztens: Szabados Gábor, Hoffman Tamás János.

 

Csács-SE - Technoroll Teskánd KSE

Játékvezető: Siket László,

Asszisztens: Szép II. Sándor, Szente Róbert.

 

Flexibil-Top Zalakomár - Szepetnek SE

Játékvezető: Lapath Dávid,

Asszisztens: Füzi Péter, Lapath Ádám.

 

Zalalövői TK - Police-Ola LSK

Játékvezető: Kiss Norbert,

Asszisztens: Major Zsolt, Büki Tibor.

 

Znet-Telekom Becsehely SE - Semjénháza SE

Játékvezető: Varga Péter,

Asszisztens: Kemecsei Roland László, Aczél Péter.

 

 

Megye II. Északi csoport 13. forduló

 

 

Vasárnap 13:30

Zalaszentiván SE - Nagykapornak KSE

Játékvezető: Kovács Péter,

Asszisztens: Fábián Péter, Jakab Bálint.

 

Böde - Helsa Andráshida

Játékvezető: Tóth András,

Asszisztens: Marton Ferenc, Stárics Roland.

 

Cserszegtomaji SK - Zalaszentgyörgy SE

Játékvezető: Zlatár Csaba,

Asszisztens: Cserfő György, Aczél Ákos.

 

Páterdomb LSC - Pölöske SE (Zalaegerszeg, Stadion mögötti műfüves pálya)

Játékvezető: Kondákor Péter,

Asszisztens: Tóth György.

 

Szabadnapos: Türje SE

 

 

Megye II. Déli csoport 13. forduló 

 

 

Vasárnap 13:30

SK Gutorfölde - Miklósfa SE

Játékvezető: Kustán Csaba,

Asszisztens: Gróf László István.

 

Gelse Termál SE - SAVA-BORSFA Borsfa SE

Játékvezető: Földszin Attila,

Asszisztens: Cseresnyés Krisztián, Tuboly Roland Levente.

 

ADA-Nova SE - Felsőrajk SE

Játékvezető: Kocsondi József,

Asszisztens: Ács Ádám, Gulyás Ádám Péter.

 

Zalaszentmihály SE - Baki SE

Játékvezető: Somogyi Lajos,

Asszisztens: Farsang Bálint Mátyás, Lebár Dávid.

 

Szabadnapos: Letenye SE

 

 

Megye III. Északi csoport 13. forduló

 

 

Vasárnap 13:30

Vasboldogasszonyi LSC - Zalagrár Pókaszepetk SE

Játékvezető: Kulcsár László,

Asszisztens: Dömötör Péter.

 

Zalacsébi SE - Zalalövő TK II.

Játékvezető: Molnár Zsolt,

Asszisztens: Nagy Krisztián.

 

Kávás KSE - Zalaboldogfa SE

Játékvezető: Boldi Tibor,

Asszisztens: Bolla László.

 

Zalaháshágy SE II. - Kemendollári LSC

Játékvezető: Balázs Zsolt,

Asszisztens: Székedli Béla, Gehér Balázs.

 

Végh Farm Pakod KSE - Gépalk Salomvár SE II.

Játékvezető: Kovács Vilmos,

Asszisztens: Papp Tibor.

 

Lakhegyi LSE - Egervári TE

Játékvezető: Borbély András,

Asszisztens: Töreky Roland.

 

Bagod SC - Alibánfa LSC mérkőzés elhalasztva 2018.11.25. 13:00.

Játékvezető: Tarsoly János,

Asszisztens: Sinkó Csabáné.

 

 

Megye III. Északnyugat csoport 13. forduló

 

 

Vasárnap 10:00

Becsvölgye SE - Göcsej SE Németfalu

Játékvezető: Szalai László,

Asszisztens: Tóth Zoltán.

 

Zalaháshágy SE - Zalaware Botfa

Játékvezető: Papp Tibor,

Asszisztens: Kovács Vilmos.

 

Babosdöbréte SE - Police-Ola LSK II.

Játékvezető: Tóth András,

Asszisztens: Tarsoly János.

 

Csonkahegyhát SE - Technoroll Teskánd KSE II

Játékvezető: Somogyi Lajos,

Asszisztens: Németh Zoltán.

 

Tarr Andráshida SC II. - Nagylengyeli SE

Játékvezető: Aczél Ákos,

Asszisztens: Egyed Péter.

 

Vasárnap 13:30

Gépalk Salomvár SE - Gellénháza HO-MÉ Fa SE

Játékvezető: Tarsoly János,

Asszisztens: Kiss Norbert, Bors Balázs.

 

Szabadnapos: Hahóti FSE

 

 

Megye III. Közép csoport 13. forduló 

 

 

Vasárnap 10:00

Söjtör DFSE - Bocfölde SE

Játékvezető: Dömötör Péter,

Asszisztens: Kulcsár László, Balázs Zsolt.

 

Vasárnap 13:00

Becsvölgye SE II. - Hahóti FSE II.

Játékvezető: Németh Zoltán,

Asszisztens: Tóth József.

 

Vasárnap 13:30

Sárhida SE - Csatár SK

Játékvezető: Konkoly János,

Asszisztens: Konkoly Donát.

 

Haladás SE Pacsa - Zalaware Botfa II.

Játékvezető: Vass Zsolt,

Asszisztens: Kovács Zsigmond.

 

Zalatárnok SE - Tófej Kerámia SE

Játékvezető: Tóth Zoltán,

Asszisztens: Szalai László.

 

 

Megye III. Keleti csoport 13. forduló 

 

 

Vasárnap 10:00

Vindornyaszőlősi SE - Gyenesdiás-Vonyarcvashegy

Játékvezető: Czifra Zoltán,

Asszisztens: Lancz Zsolt.

 

SE Sümegcsehi - Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti

Játékvezető: Takács Gábor,

Asszisztens: Kertész Szilvia.

 

Hévíz SK II - Zalaszentlászló SK

Játékvezető: Töreky Roland,

Asszisztens: Borbély András.

 

FC Keszthely Lazzarin Cafe II. - Karmacs SE

Játékvezető: Boldi Tibor,

Asszisztens: -.

 

Kehidakustány SE - KSE Várvölgy

Játékvezető: Bors Balázs,

Asszisztens: Joó Róbert.

 

Zalacsányi SE - Zalaszántó SE

Játékvezető: Vizi István,

Asszisztens: Tóth József.

 

Vasárnap 13:30

Óhíd FK - LE Alsópáhok

Játékvezető: Lancz Zsolt,

Asszisztens: Czifra Zoltán.

 

Szabadnapos: Sármelléki SE

 

 

Megye III. Nyugati csoport 3. forduló

 

 

Vasárnap 09:30

ADA Nova SE II. - Szécsisziget KSE

Játékvezető: Kocsondi József,

Asszisztens: Ács Ádám, Gulyás Ádám Péter.

 

Vasárnap 10:00

Rédics KSE - Szilvágy SE

Játékvezető: Husz Tamás,

Asszisztens: -.

 

Zalabaksa KSE - Lenti TSZ

Játékvezető: Vörös László,

Asszisztens: Konkoly Donát.

 

Lovászi Bányász - Mumor SE

Játékvezető: Kiss Norbert,

Asszisztens: Nagy Krisztián.

 

Szentgyörgyvölgy SE - Pórszombat KSE

Játékvezető: Lakics Péter,

Asszisztens: Husz Gergő.

 

Csömödér-Kissziget KSE - Bárszentmihályfa SE

Játékvezető: Szente Dávid,

Asszisztens: Konkoly János.

 

Vasárnap 13:30

Tormafölde SE - VMSE Páka

Játékvezető: Szente Dávid,

Asszisztens: Vörös László.

 

 

Megye III. Déli csoport 13. forduló

 

 

Vasárnap 10:00

Murakeresztúr SE - Kanizsa Autófólia-bagola

Játékvezető: Vass Zsolt,

Asszisztens: -.

 

Sandi SE - Zalavári SC

Játékvezető: Novák János,

Asszisztens: -.

 

Sormás SE - Újudvar

Játékvezető: Farkas Tibor László,

Asszisztens: -.

 

Galambok SC - Napred SE Sumarton

Játékvezető: Fábián Sándor,

Asszisztens: -.

 

Palini FC - Pogányszentpéteri STE

Játékvezető: Kovács Zsigmond,

Asszisztens: -.

 

Zalakaros - Eszteregnye TSZ SE

Játékvezető: Bácskai Belián,

Asszisztens: -.

 

Vasárnap 13:30

Szerdahely FC - Molnári SE

Játékvezető: Novák János,

Asszisztens: Fábián Sándor.

 

Megosztások

Impresszum

Kiadó: ANDÉ Kiadói Bt.

8900 Zalaegerszeg, Hunyadi János. 10.
©  Andé Kiadói Bt. 2008

Felelős szerkesztő

Lukácsffy Dénes

Tel: +36-92-599354; Fax:  +36-92-599353
E-mail:  info@zalasport.hu, zalasport.hu@gmail.com

RocketTheme Joomla Templates