kerub kupa 2018Szombaton 11 órákor indul útjára a labda.

 

Öregfiúk kategória (+35 és +50) 

 

 

kerub

 

Szombat

11.00 HÉVÍZ – KESZTHELY
11.22 ZALAEGERSZEG – ÁLLATORVOS VÁLOGATOTT
11.44 TRIÓ EGERSZEG – FRATELLI PIZZERIA
12.06 ZIEGLER NYOMDA – HÉVÍZ II.
12.28 HÉVÍZ – ZALAEGERSZEG
12.50 KESZTHELY – ÁLLATORVOS VÁLOGATOTT
13.12 TRIÓ EGERSZEG – ZIEGLER NYOMDA
13.34 FRATELLI PIZZERIA – HÉVÍZ II.
13.56 HÉVÍZ – ÁLLATORVOS VÁLOGATOTT
14.18 KESZTHELY – ZALAEGERSZEG
14.40 TRIÓ EGERSZEG – HÉVÍZ II.
15.02 FRATELLI PIZZERIA – ZIEGLER NYOMDA
15.34 +35 3.HELYEZETT – +35 4.HELYEZETT
15.56 +35 1.HELYEZETT – +35 2.HELYEZETT

 

Felnőtt kategória

 

Csoportmérkőzések

 

Szombat

 

A csoport

16.30 VOLVO PENTA – SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG 
16.52 M-FLEX KFT. – GÖCSEJ PIG KFT.
17.14 VOLVO PENTA – FINCSI PÉKSÉG
17.36 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG – M-FLEX KFT.
17.58 GÖCSEJ PIG KFT. – FINCSI PÉKSÉG
18.20 VOLVO PENTA – M-FLEX KFT.
18.42 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG – GÖCSEJ PIG KFT.
19.04 M-FLEX KFT. – FINCSI PÉKSÉG
19.26 VOLVO PENTA – GÖCSEJ PIG KFT.
19.48 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG – FINCSI PÉKSÉG

 

Vasárnap

 

B csoport

08.00 UNIAIR – HÉVÍZ II.
08.22 CLEAN MEDIC – AFRIKA SUN TEAM
08.44 UNIAIR – KANIZSA KONYHA STÚDIÓ
09.06 HÉVÍZ II. – CLEAN MEDIC
09.28 AFRIKA SUN TEAM–KANIZSA KONYHA STÚDIÓ
09.50 UNIAIR – CLEAN MEDIC
10.12 HÉVÍZ II. – AFRIKA SUN TEAM
10.34 CLEAN MEDIC – KANIZSA KONYHA STÚDIÓ
10.56 UNIAIR – AFRIKA SUN TEAM
11.18 HÉVÍZ II. – KANIZSA KONYHA STÚDIÓ

 

C csoport

11.40 SÁRÉPSZER KFT. – PKI
12.02 CAFE RÓMA – MANHATTAN CAFE PÖRGÖLIN 
12.24 SÁRÉPSZER KFT. – ILDIKÓ MÉTERÁRU
12.46 PKI – CAFE RÓMA
13.08 MANHATTAN CAFE PÖRGÖLIN – ILDIKÓ MÉTERÁRU
13.30 SÁRÉPSZER KFT. – CAFE RÓMA
13.52 PKI – MANHATTAN CAFE PÖRGÖLIN
14.14 CAFE RÓMA – ILDIKÓ MÉTERÁRU
14.36 SÁRÉPSZER KFT – MANHATTAN CAFE PÖRGÖLIN
14.58 PKI – ILDIKÓ MÉTERÁRU

 

Középdöntő

 

Csoportok:

D csoport: A1, B4, C3

E csoport: B1, C4, A3

F csoport: A2, C2, B3

G csoport: C1, A4, B2

 

15.20 D 1. – D 2.
15.37 E 1. – E 2.
15.54 F 1. – F 2.
16.11 G 1. – G 2.
16.28 D 1. – D 3.
16.45 E 1. – E 3.
17.02 F 1. – F 3.
17.19 G 1. – G 3.
17.36 D 2. – D 3.
17.53 E 2. – E 3.
18.10 F 2. – F 3.
18.27 G 2. – G 3.
18.42 D I. – F I.
19.04 E I. – G I.


 III. HELYÉRT (Büntető rúgások) 19.26

DÖNTŐ 19.30

Megosztások

Impresszum

Kiadó: ANDÉ Kiadói Bt.

8900 Zalaegerszeg, Hunyadi János. 10.
©  Andé Kiadói Bt. 2008

Felelős szerkesztő

Lukácsffy Dénes

Tel: +36-92-599354; Fax:  +36-92-599353
E-mail:  info@zalasport.hu, zalasport.hu@gmail.com

RocketTheme Joomla Templates