NB III. és megyei

BeneFerenc szeminariumTöbb mint fél évtizednyi tapasztalatát foglalta össze Taktikai periodizáció című szakkönyvében ifjabb Bene Ferenc szövetségi labdarúgó edző, aki hat esztendeig tanulmányozta a különböző spanyol és portugál futballszakemberek munkáját.

trioA lassan 30 éve megrendezett salgótarjáni tradícionális öregfiú labdarúgó tornát utoljára 1999-ben nyerte meg a ZTE csapata. A tavalyi 3. helyezés után a volt zalaegerszegi labdarúgók alkotta csapat a dobogó legmagasabb fokára állhatott fel.

trio zalaegerszeg gabora galaIsmét meghívást kaptak a tornára.

zakanyMásodik helyezett a Szemere-Olajbányász, a harmadik pedig a Metaxa csapata.

csarnok ostrom gumiszervizMásodik helyen az Öregedett Körmendiek, a harmadikon pedig a Golden Gate Global végzett.

Az FC Nagykanizsa NB III-as labdarúgó együttese hétfőn kezdi meg felkészülését a tavaszi szezonra és ahogyan az ilyen időszakban adott, természetesen az edzőmérkőzések sem hiányozhatnak a programból.

szabA kupán a legjobb környékbeli kispályás csapatok, valamint baráti társaságok mérik össze tudásukat, sőt, az elmúlt évekhez hasonlóan idén is érkeznek horvát alakulatok. A két kiadó helyre január 16-ig, jövő szerdáig lehet jelentkezni telefonon és emailben.

lapMásodik helyen a Clean Medic, a harmadikon Göcsej Nyomda végzett.

golyaA torna csoportbeosztás és részletes programja.

trasferEgy hónapon keresztül válthatnak klubot a játékosok.

farmervilag lentiMeghívásos tornán szerepelt a Farmervilág-Lenti TE csapata.

1Második helyen a MU VILL Nagykanizsa, a harmadikon pedig a Fratelli Pizzéria Szombathely csapata végzett.

kerub afrika sun teamMásodik helyezett a Fapuma, harmadik helyen pedig a Volvo Penta végzett.