megye legjobbjaiA Zala Megyei Asztalitenisz Szövetség Nagykanizsán a Vasemberházban rendezte Zala megye 2018. évben legjobb asztaliteniszezőinek díjátadását. Kisújonc, újonc, serdülő, ifjúsági és felnőtt kategóriában, valamint a legjobb csapat és a legjobb csapatvezető kategóriát díjazták. Ezen a rendezvényen adták át a Zala megyei csapatbajnokság első három helyezettjének érmeit.

megye legjobbjai

U-11 fiú: Kovács Milán (Gyenesdiási ASE): korosztályában ő a megyei bajnok, megyei versenyeket ő nyerte, a Gyenesdiás II. megyei felnőtt csapatbajnokságban szereplő férfi csapatában szerepel.

U-11 leány: Muczárt Dorka (Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE): korosztályában megyei bajnok, régiós és területi versenyeken remek érmes helyezéseket szerzett, a MOATSZ ranglistáján ő a legjobb zalai asztaliteniszező, a női NB I-ben szereplő sörgyári női csapatban már szerepet kapott.

U-13 fiú: Gelencsér Szabolcs (Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE): korosztályában megyei bajnok, a megyei versenyeket ő nyerte, a megyei felnőtt csapatbajnokságban a sörgyár negyedik csapatában szerepel.

U-13 leány: Orbán Flóra (Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE): megyei bajnok több korosztályban, régiós bajnok több korosztályban, a sörgyári NB I-es női csapat alapembere, MOATSZ ranglistán a legjobbak között szerepel.

Serdülő fiú: Hadi Mátyás (Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE): megyei bajnok, megyei versenyek győztese, a sörgyár harmadik csapatában ezüstérmet szerzett a megyei felnőtt csapatbajnokságban, többször szerepelt a sörgyár NB II-es csapatában.

Serdülő leány: Orbán Flóra (Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE): megyei bajnok több korosztályban, régiós bajnok több korosztályban, a sörgyári NB I-es női csapat alapembere, MOATSZ ranglistán a legjobbak között szerepel.

Ifjúsági fiú: Móricz Marcell (Hévíz SK): megyei bajnok, megyei ifjúsági versenyeket nyerte, a Hévíz II. NB III-as csapatában szerepel.

Ifjúsági leány: Szita Dóra (Cserszegtomaj): megyei bajnok, diákolimpiai megyei bajnok, a Cserszegtomaj megyei bajnokságában szereplő felnőtt férfi csapatában szerepel.

Felnőtt férfi: Nyírő József (Hévíz SK): megyei bajnok, a Hévíz NB II-ben szereplő bajnokcsapatának legjobb játékosa.

Felnőtt női: Végh Zsuzsanna (Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE): megyei bajnok, a sörgyár női NB I-ben szereplő csapatának legjobbja, a női NB I legeredményesebb játékosa, országos területi versenyen Madacki Mirellával párosban bajnok.

Zala megye legjobb asztalitenisz csapata a 2018. évben: Hévíz SK NB II-ben bajnok férfi csapata.

Zala megye legjobb asztalitenisz csapatvezetője a 2018. évben: Csiza Bálint, a Hévíz SK csapatvezetője.

A megyei bajnokság első három helyezett csapatának éremátadása: 1. Zalakaros (átveszi Zsiga László) 2. Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE III. (átveszi Szarka Sándor) 3. Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE II. (átveszi Gyöngyösi Ferenc)