aszttenmegyeiZala megye ifi és felnőtt bajnoksága.

Nagykanizsán rendezte Zala megye 2019 évi ifjúsági és felnőtt asztalitenisz bajnokságát a Zala Megyei Asztalitenisz Szövetség és a Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE. A versenyen szinte mindegyik nemzeti bajnokságban szereplő zalai csapat indított versenyzőket.

Az ifjúsági versenyszámokban az esélyesek nyertek. Férfi párosban meglepetésre a sörgyári páros - Halász Lajos és Szerdahelyi Krisztofer - nyert. A játék képe alapján azonban ezen a versenyen messze ők voltak a legjobbak.
Férfi egyéniben is majdnem meglepetés született. A párosban remeklő Halász Lajos a döntőig jutott, sőt a döntő szettben több meccslabdája is volt. A rutinos hévizi Gubicza Gergő innen fordította meg a mérkőzést és lett 2019-ben Zala megye férfi bajnoka.

Eredmények:

Ifjúsági leány egyéni: 1. Orbán Flóra ( Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE), 2. Muczárt Anna (Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE), 3. Németh Letícia ( Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE) és Muczárt Boglárka ( Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE).

Ifjúsági fiú egyéni:
1. Móricz Marcell (Hévíz), 2. Hadi Mátyás ( Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE), 3. Szollár Patrik ( Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE) és Lenkovics Lóránt ( Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE).

aszttenmegyei

Férfi páros:
1. Halász Lajos-Szerdahelyi Krisztofer ( Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE), 2. Gyöngyösi Áron-Bohár Balázs (EVO ASE), 3. Nagy Emil-Papp Róbert (Vonyarcvashegy-EVO ASE) és Gubicza Gergő-Tóth István (Hévíz-Zalakomár).

Férfi egyéni:
1. Gubicza Gergő (Hévíz). 2. Halász Lajos ( Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE). 3. Salamon Attila (Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE) és Bohár Balázs (EVO ASE).

A képen a férfi egyéni és páros versenyszám érmesei. Első sor: Nagy Emil, Tóth István, Gubicza Gergő, Szerdahelyi Krisztofer, Halász Lajos, Salamon Attila. Hátsó sor: Gyöngyösi Áron, Papp Róbert, Bohár Balázs