Küzdősportok

A hétvégén Budapesten a Syma csarnokban került megrendezésre a 2019. évi Budo- és Küzdősport Gála.

Pecs okolvivasA Kanizsa Box Klub növendékei közül a már rutinosnak számító ökölvívók ismét a kötelek között bizonyíthattak.

KoszegbirkKőszegen rendezték meg a diák I. és II. korcsoportos birkózók szabadfogású területi bajnokságát, a102 induló között ott voltak a Zalaegerszegi Birkózó SE fiataljai is, akik nagyszerűen szerepeltek a versenyen, sok érmet szereztek.

A judóban Kecskeméten megrendezett diák A (12 év) és diák B (11 év) korosztály országos bajnokságán - amelyen 87 klub 370 versenyzője lépett szőnyegre - ott voltak a Zalaegerszegi Judo SE fiataljai.

AtomKupa NTEA hagyományos cselgáncs Atom Kupa küzdelmein Pakson a kanizsai utánpótlás is képviseltette magát, az NJK-Röntgen Kanizsa és az NTE 1866 is utazhatott a Duna-parti városba.