DZVSE KaposvarA Kaposváron megrendezett XVI. Úszó Rövid Pályás Országos Bajnokságon Varga Dominika vezérletével a Délzalai Vízmű SE sportolói is bizonyíthattak.

A somogyi megyeszékhelyen a Polgár Sándor edzette küldöttségből Varga Dominika 50 méter női gyorson végül ötödik lett 25,3 másodperces idejével, míg 50 méter pillangón úgy végzett 26,78-cal negyedik helyen, hogy egy századdal csúszott csak le a dobogóról.

DZVSE Kaposvar

Varga 100 m gyorson is a fináléba került és az 54,87 másodperces egyéni csúcsával az ötödik helyezést érte el. Nem sokkal később a szintén finalista kanizsai egység, a DZVSE női 4x100 méteres gyors váltója rajtolhatott és a Bukovics Rebeka, Kantó Loretta, Kálovics Noémi, Varga Dominika összetételű négyes végül ugyancsak ötödikként csapott célba 3:50,45 perces időeredménnyel. Szombatra is maradt aztán a kanizsaiaknak egy ötödik pozíciója, azt úgyszintén a Bukovics, Kantó, Kálovics, Varga kvartett hozta, csak éppen a 4x50 méter női gyorson produkálta ugyanazt a pozíciót - 1:46,39-cel.

Kép: A Délzalai Vízmű SE Bukovics Rebeka (balról), Kálovics Noémi, Varga Dominika, Kantó Loretta összetételű női úszóváltója az ob-n két ötödik helyezést is szerzett