A Héraklész utánpótlás-nevelő program keretében a sportlövő Borsos Fanni (PLSE Nagykanizsa) újabb versenyen vehetett részt.

Fanni több forduló alapján a junior lányok között bekerült az tizenkét legjobb közé, ezért meghívták a sportlövők budapesti Héraklész döntőjére. Ott az alapversenye alapján sikerült bekerültem az első 10 közé, így lőhetett egy vegyes páros tagjaként.

- Sajnos, abban a szakaszban már nem ment olyan jól, nem sikerült olyan jól lőnöm, így nem lettünk dobogósok, végül a tízedik hely lett a miénk – értékelt Borsos Fanni. - Ugyanakkor azért jó volt a verseny, mert most lőttem először vegyes párost.

Eközben Borsos Fanni a szlovéniai Dobronak színeiben szlovén liga versenysorozatában is indult és kategóriájában 407 körrel első lett úgy, hogy már egy osztállyal feljebb szerepelhet a tavalyihoz képest.