HorvathKaroly BorsosFanni2A Magyar Sportlövők Szövetsége - 50 méter puska-pisztoly kitételű - országos bajnokságát rendezték meg a fővárosban, a Nemzeti lőtér Fehér úti központjában.

HorvathKaroly BorsosFanni

A női mezőnyben ott volt Borsos Fanni, a PLSE Nagykanizsa sportolója is, aki még junior korosztályúként a felnőtt kategóriában is indulhatott. Fanni 50 méteren 60 lövés fekvő női versenyszámban a felnőtteknél végül 615,9 körig jutott és az előkekő negyedik helyet szerezte meg.

Borsos Fanni sportlövő teljesítményére ezúttal is büszke lehetett edzője, Horváth Károly

A helyzet érdekességét az adta, hogy az ob első két napján az ifjú hölgy a saját korosztályában két számban is lőállásba állhatott, azok keretében viszont ezúttal nem sikerült kiugró eredményt produkálnia. Nem úgy a felnőttek mezőnyében, ahol még két környire sem maradt le a dobogóról.