Közel másfél ezer résztvevő.

Július 4-én az elmúlt hetek viharai miatt módosított útvonalon, közel másfél ezer nevezővel rendezték Visegrádon a T-Mobile Top Maraton sorozat 2. állomását, a XI. UNIQA Duna Maratont, ami a magyar kupa 3. futama volt.

csériszilvi.jpgA hegyikerékpár-verseny 30, 68, és 92 km-en került kiírásra. A módosított útvonalak lényegesen nehezebbek és technikásabbak lettek az eredetihez képest, így nem volt könnyű dolguk a versenyzőknek. ZKSE tagjai mindhárom távon képviseltették magunkat. Számos technikai probléma nehezítette versenyzőik dolgát, de ennek ellenére szépen helytálltak az nagyon erős hazai mezőnyben.

Rövid táv felnőtt férfi: Bolla Gábor: 23. hely 01:22:24

A cross-country versenyzőink következő megmérettetése a Pilisvörösváron rendezendő XCO magyar bajnokság lesz, maratonistáinknak pedig az ausztriai Salzkammegut Trophy-n állnak rajthoz.