Negyedik alkalommal rendezték meg a kanizsai Csónakázó-tónál az Elimina Tour Kanizsa Nagydíjat, melyre az ország számos egyesületétől érkeztek a kerékpársportban jeleskedő indulók.


Az időjárás ugyan ezúttal nem a legszebb arcát mutatta az úgynevezett olimpiai krosszos -¬ több kategóriában is kissé foghíjas - mezőnynek, akik azonban ott voltak a nagykanizsai helyszínen, köztük a Zalaegerszegi KSE kerekesei, ők jó futamok keretein belül csatározhattak egymással.


Elimina Tour Kanizsa Nagydíj, eredmények.


U9, fiúk: 1. Lovász Máté (Focus Team Hungary), 2. Csentericz Levente, 3. Bruchner Máté (mindketten Femat-ZKSE).


U11, fiúk: 1. Tóth Márk Martin, 2. Berencsik Benedek (mindketten Crosskovácsi Bikeschool), 3. Olcsvári Botond (ROAD KSE).


U11, lányok: 1. Kiss Nikoletta Bettina (Bike Zone Gödöllő), 2. Szücs Borbála, 3. Kálmán Luca (mindketten ZKSE).


U13, fiúk: 1. Pakot András Gusztáv (Kőbányai TC), 2. Kálmán Dániel Ákos (ZKSE), 3. Kovács Áron (Focus).


U13, lányok: 1. Bruchner Regina, 2. Szabó Léna (mindketten ZKSE).


U15, fiúk: 1. Kiss Ádám György (VKE-Nelson Pepperl + Fuchs Team), 2. Mórocz Barnabás (Focus), 3. Monostori Noel (Bringa Ajka KSE).


U15, lányok: 1. Bukovácz Ánna (PCCC), 2. Orosz Lili (VKE-Nelson), 3. Sika Lili Alexandra (Superior MTB Team).


U17, férfiak: 1. Minárovics Krisztián (Waberer's Trek Team), 2. Pataki Barnabás (PCCC), 3. Horváth Áron Mihány (Superior MTB).


U17, nők: 1. Kiss Kata Emma, 2. Trócsányi Laura (mindketten VKE-Nelson).


U19, férfiak: 1. Sylvester Balázs (ZKSE), 2. Takács Máté (Cube-Csömör), 3. Matteo Chenu (francia, Team NCA Bergamont).


U23, férfiak: 1. Valter Attila (Cube), 2. Palumby Zsombor, 3. Borsos Benedek (mindketten SVS Pro Team).


U23, nők: 1. Bukovácz Kata (PCCC).


Elit, férfiak: 1. Tomás Paprstka (cseh, Expres CZ Scott Team Kolín), 2. Valter Attila, 3. Palumby Zsombor.


Elit,nők: 1. Cseh Veronika (Alpinbike Team Endura Giant High5) , 2. Bukovácz Kata.


Master 1, férfiak: 1. Gubancsik Péter (ZKSE).


Master 2, férfiak: 1. Minárovics Krisztián, 2. Dervalics Gábor (ZKSE), 3. Specziár Viktor (Kőbánya).


Master 3, férfiak: 1. Gortva László (Vialand Racing Team), 2. Lőrinz János (Bike Zone), 3. Kardos Tibor (480-Fit Boys Cycling).

Megosztások

Impresszum

Kiadó: ANDÉ Kiadói Bt.

8900 Zalaegerszeg, Hunyadi János. 10.
©  Andé Kiadói Bt. 2008

Felelős szerkesztő

Lukácsffy Dénes

Tel: +36-92-599354; Fax:  +36-92-599353
E-mail:  info@zalasport.hu, zalasport.hu@gmail.com

RocketTheme Joomla Templates