A Nagykanizsa melletti miklósfai Parkerdőben rendezték meg az íjász Kanizsa 3D Kupa 2011 versenyét, melyen 16 egyesületből 65 íjász mérte össze tudását. A kupát végül a döntőben a marcali klub színeiben induló Ralf Becker nyerte.

A résztvevő egyesületek:

Kanizsa Íjász Egyesület, Nagykanizsa 11 fő

Boronkai Hagyományőrző és Íjász Egyesület, Marcali 8 fő

Hévíz SK. Festetics György Íjász Szakosztály, Hévíz 7 fő

Sólyom Íjász Egyesület, Zalaegerszeg 6 fő

Zala Megyei Íjászszövetség, Pacsa 5 fő

Levente Íjász Egyesület, Sármellék 4 fő

Baj-Nock Íjász Club, Csór 4 fő

Dombóvár 4 fő

Kinizsi Íjász Egyesület, Nemesbük 4 fő

Zalaegerszeg 5 fő

Aranysólyom, Nemessándorháza 2 fő

Csokma Íjász Egyesület, Páka 1 fő

Sásd 1 fő Baranyajenő 1 fő

Keszthely 1 fő

Nagykanizsa 1 fő

Az egyes kategóriákban az alábbi helyezések születtek:

Számszer íj, Felnőtt Férfi: 1. Hajmási Péter (Zalaegerszeg) 73 pont

Mini: 1. Horváth Péter (Zala Megyei Íjászszövetség, Pacsa) 184 2. Bencsik Petra (Hévíz SK Festetics György Íjász Szakosztály) 134

Csigás irányzékos, Gyermek Fiú: 1. Tejfel Bence (Sólyom Íjász Egyesület) 164 2. Licsár Gergő (Levente Íjász Egyesület) 117

Csigás irányzékos, Ifjúsági Fiú: 1. Kámán Benedek (Sólyom) 98

Csigás irányzékos, Felnőtt Női: 1. Tóth Judit (Sásd) 126 2. Horti Georgina (Hévíz SK) 112

Csigás irányzékos, Felnőtt Férfi: 1. Balogh Csaba (Baranyajenő) 168 2. Gáspár Alex (Zalaegerszeg) 163 3. Kámán József (Sólyom) 157

Vadászreflex, polcos Gyermek Fiú: 1. József Richárd (Boronkai Hagyományőrző és Íjász Egyesület) 166

Vadászreflex, polcos Felnőtt Férfi: 1. Ralf Becker (Boronkai) 284 2. Szabó László (Baj-Nock Íjász Club Csór) 266 3. Miklós János (Sólyom) 218

Longbow, Gyermek Fiú: 1. Bencsik Márk (Hévíz SK) 241 2. Ódor Máté (Kinizsi Íjász Egyesület) 147 3. Mózer Dániel (Hévíz SK) 133

Longbow, Ifjúsági Fiú: 1. Bodai Péter (Kinizsi) 102

Longbow, Ifjúsági Leány: 1. Bencsik Dorina (Kanizsa Íjász Egyesület) 129

Longbow, Felnőtt Férfi: 1. Varga Zsolt (Levente) 241 2. Szabó Dénes (Kinizsi) 213 3. Talabér Tibor (Keszthely) 172

Pusztai Nomád, Gyermek Fiú: 1. Sabján Dominik (Pacsa) 165

Pusztai Nomád, Felnőtt Női: 1. Hegedüs Nikolett (Dombóvár) 123 2. Horváth Ani (Pacsa) 122 3. Andrusecz Adrienn (Kanizsa) 89

Pusztai Nomád, Felnőtt Férfi: 1. Antal Nándor (Aranysólyom) 218 2. Pápai Jenő (Nagykanizsa) 189 3. Üst László (Kanizsa) 183

Megosztások

Impresszum

Kiadó: ANDÉ Kiadói Bt.

8900 Zalaegerszeg, Hunyadi János. 10.
©  Andé Kiadói Bt. 2008

Felelős szerkesztő

Lukácsffy Dénes

Tel: +36-92-599354; Fax:  +36-92-599353
E-mail:  info@zalasport.hu, zalasport.hu@gmail.com

RocketTheme Joomla Templates