KalovicsAdelA Plastex Kanizsa Kajak-Kenu Klub versenyzői igencsak nehéz, de annál eredményesebb két bajnokságon jutottak túl az elmúlt hetekben. Az első bajnokságot a gyermek és kölyök korú versenyzőknek rendezték Fadd-Domboriban, s ugyan megbetegedés hátráltatta a kanizsai versenyzőket, de így is komoly eredményeket értek el.

 


KalovicsAdel- Kiemelném a kölyök korosztályban szereplő Vető Balázst, aki az eredményeit tekintve a korcsoportjában egész évben a legjobb volt – mondta el a kanizsai egyesület elnöke, Sári Nándor.


A gyermek és kölyök mezőny versenyei után egy héttel került sor Szolnokon a serdülő, ifjúsági és junior bajnokságra.


- A szolnoki megméretésen is szép eredményeink születtek – folytatta Sári Nándor. - Külön megemlíteném Kálovics Adélt (képünkön), aki kijutott a poznani Olimpiai Reménységek versenyére és ott képviseli a Plastex Kanizsa Kajak-Kenu Klubot,immár mint válogatott versenyző.


Kanizsai kajak-kenu eredmények:


K1 női kölyök U14 1000 m: 3. Kiskó Réka, … 5. Oláh Ivett.


K2 női kölyök U14 1000 m: 4. Kiskó Réka-Oláh Ivett.


MK1 férfi kölyök U13 3x200 m: 1. László Gergő-Magura Benedek-Vető Balázs.


MK1 női kölyök U13 3x200 m: 4. Anda Júlia-Polai Panna-Szommer Héra.


K2 női kölyök U14 2000 m: 5. Kiskó Réka-Oláh Ivett.


MK1 férfi kölyök U13 2000 m: 1. Vető Balázs, 2. László Gergő.


MK1 női kölyök U13 2000 m: 2. Anda Júlia.


K1 férfi kölyök U13-U14 2000 m (zebra szerint): 4. Horváth Patrik.


MK1 férfi gyermek U12 2000 m: 13. Magura Benedek.


MK4 férfi gyermek U10-U11 2000 m: 2. Szommer Hugó.


MK2 női gyermek U12 2000 m: 4. Cséplő Natasa-Pogácsás Luca


MK1 női gyermek U12. 4X300 m 1. Cséplő Natasa-Kobra Fruzsina-Kanyó Sára-Kobra Fruzsina.


MK1 férfi gyermek U10-U11 4x300 m: 1. Polai Lehel-Csetneki Barnabás-Kiskó Márk-Szommer Hugó.


K1 férfi U15 2000+200 m: 2. Kurucz Levente.


K1 női serdülő U15 1000 m: 3. Kálovics Adél.


K2 női U23 1000 m: 6. Kém Veronika-Ács Gabriella.


K2 férfi serdülő U15 1000 m: 4. Kurucz Levente-Tótpeti Attila.


K2 férfi serdülő U16 1000 m: 3. Süle Tamás-Mikó Áron (Tata).


K2 női serdülő U15 1000 m: 5. Kálovics Adél-Decsi Dorina (Dunaferr).


K1 női U23 500 m: 9. Ács Gabriella.


K2 férfi ifjúsági U17-U18 500 m: 5. Süle Tamás-Mikó Áron (Tata).


K2 férfi serdülő U15 500 m: 3. Kurucz Levente-Tótpeti Attila.


K1 férfi serdülő U15-U16 3x200 m: 1. Tótpeti Attila-Kurucz Levente-Süle Tamás.


K1 női U23 4000 m: 6. Ács Gabriella.


K1 férfi serdülő U15 2000 m: 6. Tótpeti Attila.


K2 női ifjúsági U17-U18 4000 m: 5. Kálovics Adél-Kém Veronika.

Megosztások

Impresszum

Kiadó: ANDÉ Kiadói Bt.

8900 Zalaegerszeg, Hunyadi János. 10.
©  Andé Kiadói Bt. 2008

Felelős szerkesztő

Lukácsffy Dénes

Tel: +36-92-599354; Fax:  +36-92-599353
E-mail:  info@zalasport.hu, zalasport.hu@gmail.com

RocketTheme Joomla Templates