Nagyk Varosi diak18.12.24Nagykanizsán, a Bolyai Általános Iskolában rendezték meg az asztalitenisz diákolimpia megyei döntőit. a versenyszámok első helyezettjei jutottak tovább az országos döntőre.

 

I-II. kcs. "B" (nem igazolt)

Leány egyéni: 1. Deák Regina (Murakeresztúr), 2. Bunczom Nóra (Nk. Kiskanizsa), 3. Sötét Johanna (Cserszegtomaj).

Fiú egyéni: 1. Csizy Áron (Zalaegerszeg Ady E. Gimn.), 2. Borda Máté (Nk. Zrínyi-Bolyai), 3. Fáró Máté (Gyenesdiás).

Fiú csapat: 1. Nagyrécse.

Leány csapat: 1. Nk. Kiskanizsa 2. Murakeresztúr, 3. Cserszegtomaj.

 

Asztdiakmegye

 

I-II. kcs. "A" (igazolt).

Leány egyéni: 1. Muczárt Dorka (Nk. Kiskanizsa).

III-IV. kcs. "B" (nem igazolt).

Leány egyéni: 1. Rákos Nóra (Murakeresztúr), 2. Gumhert Noémi (Cserszegtomaj), 3. Dancsák Katalin (Cserszegtomaj).

Fiú egyéni: 1. Vertarics Bence (Nk. Piarista), 2. Orbán László (Nk. Piarista), 3. Horváth Csongor (Zeg. Zrínyi).

Leány csapat: 1. Cserszegtomaj 2. Murakeresztúr 3. Nk. Piarista.

Fiú csapat: 1. Nk. Piarista 2. Cserszegtomaj 3. Zeg. Zrínyi.

III-IV. kcs. "A" (igazolt).

Fiú egyéni: 1. Lenkovics Lóránt (Nk. Kiskanizsa), 2. Hóti Péter (Sümegcsehi), 3. Hadi Mátyás (Nk. Palin).

Leány egyéni: 1. Orbán Flóra (Murakeresztúr), 2. Hadi Eszter (Nk. Palin).

V-VI. kcs "B" (nem igazolt).

Leány egyéni: Fonnyadt Kitti (Keszthely Közgazd.).

Fiú egyéni: 1. Tóbi Bálint (Nk. Batthyány), 2. Bujtor Krisztián (Keszthely Közgazd.), 3. Gáspár György (Nk. Batthiány).

V_VI. kcs. "A" (igazolt).

Fiú egyéni: 1. Penteli Marcell (Keszthely Asbóth), 2. Csősz-Tóth János (Hévíz Bibó), 3. Móricz Marcell (Hévíz Bibó).

Leány egyéni: 1. Horváth Anna (Nk. Batthyány), 2. Szita Dóra (Keszthely Közgazd.).

Fiú csapat: 1. Hévíz Bibó 2. Nk. Batthyány 3. Nk. Piarista. 

x     x     x 

Nagykanizsán, a Bolyai Általános Iskolában rendezték a diákolimpia városi döntőjét. 

Eredmények:

III-IV. kcs. "B" (nem igazolt)

Leány egyéni: 1. Holczinger Anna (Piarista), 2. Németh Letícia (Piarista), 3. Pataki Zoé (Piarista).

Fiú egyéni: 1. Vertarics Bence (Piarista), 2. Orbán László (Piarista), 3. Vukics Zénó (Batthiány).

Leány csapat: 1. Piarista.

Fiú csapat: 1. Piarista, 2. Batthyány.

 

Nagyk Varosi diak18.12.24

 

I-II. kcs. "B" (nem igazolt)

Leány egyéni: 1. Bunczom Nóra (Kiskanizsa), 2. Muczárt Boglárka (Kiskanizsa).

Fiú egyéni: 1. Borda Máté (Zrínyi-Bolyai), 2. Bende Ágoston (Piarista), 3. Munkácsi Máté (Kőrösi-Péterfy).

Leány csapat: 1. Kiskanizsa.

III-IV. kcs. "A" (igazolt)

Fiú egyéni: 1. Hadi Mátyás (Palin), 2. Pataki Ákos (Zrínyi-Bolyai), 3. Lenkovics Lóránt (Kiskanizsa).

Leány egyéni: 1. Hadi Eszter (Palin).

I-II. kcs. "A" (igazolt)

Leány egyéni: 1. Muczárt Dorka (Kiskanizsa).

Nagyk varos diakolimp18.12.24

A képen a verseny érmesei.

 

Nagykanizsán, a Bolyai Általános Iskolában rendezték meg a diákolimpia városkörnyéki döntőjét.

 

Eredmények:

III-IV. kcs.  "B"  (nem igazolt)

Leányok: 1. Rákos Nóra (Murakeresztúr), 2.Kele Virág (Murakeresztúr), 3. Zadravecz Georgina (Murakeresztúr).

Fiúk: 1. Jandó Péter (Nagyrécse), 2. Bogdán László (Zalakomár), 3. Bogdán György (Zalakomár).

Fiú csapat: 1. Nagyrécse I. , 2. Nagyrécse II. , 3. Nagyrécse III.

Leány csapat: 1. Murakeresztúr, 2. Nagyrécse I. , 3. Nagyrécse II.

 

Nagyk varoskorny diakol.1812.24

A képen a verseny érmesei. 

 

I-II. kcs. "B" (nem igazolt)

Leányok: 1. Deák Regina (Murakeresztúr), 2. Vargovics Maja (Murakeresztúr), 3. Kalinics Lara (Murakeresztúr).

Fiúk: 1. Virovecz Dániel (Murakeresztúr), 2. Mezőfi Regő (Nagyrécse), 3. Dervalits Balázs (Miklósfa).

Fiú csapat:  1. Nagyrécse, 2. Murakeresztúr.

Leány csapat: 1. Murakeresztúr, 2. Nagyrécse.

Megosztások

Impresszum

Kiadó: ANDÉ Kiadói Bt.

8900 Zalaegerszeg, Hunyadi János. 10.
©  Andé Kiadói Bt. 2008

Felelős szerkesztő

Lukácsffy Dénes

Tel: +36-92-599354; Fax:  +36-92-599353
E-mail:  info@zalasport.hu, zalasport.hu@gmail.com

RocketTheme Joomla Templates