ZTE: Zöldesi - Bolla, Lesjak, Deveceri, Bedi - Kocsis (Gergényi 87.), Barczi, Kiss, Farkas II. B. (Novák 58. p.), Grumics - Gajdos (Hudák 76. p.). Vezetőedző: Dobos Barna.

Bobál megbetegedett, Babati megsérült, játékukra nem számíthatott Dobos Barna vezetőedző. A mérkőzés elején a ZTE enyhe mezőnyfölényt harcolt ki, de helyzetekig nem jutott el. Az első negyedóra végén Grumics lőtt a kapu fölé. Az első hazai helyzet egy szabadrúgás után adódott, de a labda mellé szállt. A hazaiak letámadták a vendégeket, ami láthatóan nem ízlett nekik, nem tudtak kibontakozni. Az első félóra végén Bedi gyenge lövését védte a hazai kapus. Egy kontra után egy balmazi lövés szállt fölé. A félidő zárásaként ismét Bedi lövését védte könnyedén balmazi kapus.

B3061553

Fordulás után még agresszívabban játszott a hazai csapat, a második félidő elején beszorította ellenfelét. A ZTE lassan körülményesen játszott, ritkán jutott el a hazaiak kapujáig, ha mégis sikerült, akkor a lövések pontatlanok voltak, vagy gyengére sikerültek, s a hazaiak kapusa könnyedén védett. A befejezés előtt kilenc perccel emberelőnybe került a ZTE, de még helyzetet sem tudott kialakítani a hazaiak kapuja előtt.

B3061591

A mérkőzést nézve nem lehetett eldönteni, hogy melyik csapat küzd a kiesés ellen, és melyik a feljutásért. A házigazdák többet futottak és a labdás ZTE játékost azonnal letámadták. A zalai csapat gyengén játszott, nem érdemelt győzelmet.

Fotó: Szekeres Péter.

Percről percre…

1′ A mai összecsapást a vendég együttes kezdte!

3′ Két zalai támadást is meghiúsítunk!

5′ Farkas lövése zúg mellé!

7′ Első kapura lövésünk, középre tart, fogja Zöldesi!

8′ Belöbbölt labdánál Szécsi mozdul ki jól a kapujából, s véd!

10′ Szécsi véd hatalmasat a bal alsónál Kiss szabadrúgásánál!

13′ Berki István kap sárga lapot!

17′ Óvári lövését védi Zöldesi!

21′ Óvári szabadrúgása kissé balról, jó 20-ról centikkel megy mellé!

27′ Egy ideje mezőnyjáték a pályán, fölényt egyik csapat sem tud kiharcolni!

28′ Szécsi bravúrosan húz le egy beadást!

30′ Szécsi ezúttal a jobb alsónál véd bravúrosan!

36′ Fölényben játszunk, de kapura lövés nélkül most!

39′ Kovács Nikolasz lő kapura jobbról a jobb összekötő helyéről, picivel fölé!

42′ Szécsi véd egy hatalmasat újra Bedi lövésénél!

45′ Barczi sárgul be szabálytalansága után!

45′ VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK! 0-0

Bazmaz

FOTÓ: balmazfoci.hu

46′ A második félidőt a mieink kezdték!

48′ Kétszer is kapura törtünk, jól védekezik a ZTE!

50′ Újabb próbálkozás részünkről, helyén a zalai védők!

53′ Ezekben a pillanatokban pedig mi védekezünk jól!

57′ Domokos lőtt egy szöglet után 20-ról jobbal, fölé!

59′ Cserél a ZTE: Farka Balázst Novák Csanád váltja!

61′ Toni Golem is cserél: Erdei Carlo áll be Kónya Márk helyett!

62′ Kóródi hatalmas bombájába lépnek bele!

63′ Szécsi véd hatalmasat a bal alsónál!

68′ Egy ideje mezőnyjáték a pályán most!

71′ Óvári helyzeténél véd nagyot a vendégek hálóőre!

73′ Zádori Krisztián áll be Berki István helyett!

76′ Zalaegerszegi csere: Hudák Martin áll be Gajdos Zsolt helyére!

78′ Domokos bombája vágódik le a védőkről!

79′ Jobbról kapura emelt labda részünkről, alig fölé!

82′ Domokos Bálintot állítja ki egyből a játékvezető!

84′ Kóródi kap sárga lapot!

85′ Ternován Patrik áll be Óvári Zsolt helyett!

87′ Zalai csere: Gergényi Bence folytatja Kocsis Gergő helyett!

90′ A mérkőzés végén 3 perc a hosszabbítás!

Forrás: balmazfoci.hu