Szolnoki MÁV FC - ZTE FC 2-0 (0-0)

NB II labdarúgó-mérkőzés, Szolnok. Jv.: Farkas Tibor (Antal P., Máyer G., Szvetnyik B.).

Szolnok: Hrabina A., Molnár R., Balogh M., Kenderes Z., Katona Gy. (71' Pintér N.), Angyal N. (71' Olasz D.), Tóth B., Jaszarevics M. (78' Farkas A.), Papp Sz., Lakatos Cs., Földi M. Vezetőedző: Balogh Pál .

ZTE: Szappanos P., Forgács A., Koszó B., Babati B., Fujsz R. (72' Ágoston D.), Nagy G., Szabó M. (66' Vernes R.), Dudek T., Ekker M., Nagy T., Balázs Zs. (82' Végh G.). Vezetőedző: Zoran Spisjak.

Ötperces ismerkedés után Babati lövését blokkolták a védők. Mindkét oldalon kisebb helyzetek alakultak ki, gól azonban nem született. Szappanosnak kellett védenie a félidő hajrájában. Minkét csapat a védekezésre helyezte a hangsúlyt, a kapuk alig kerültek veszélybe.

Fordulás után beszorította ellenfelét a hazai együttes. Két lehetősége után a harmadik, egy átlövés a ZTE kapujában kötött ki. A hazaiak vezető gólja után a Tisza-partiak vették át a játék irányítását. A ZTE addig sem acélos támadójátékának hatékonysága tovább csökkent.

A mérkőzés hajrájában ismét több lehetőség adódott a Szolnok előtt, amelyből egy ismét célba ért.

A ZTE pontszerzés reményében utazott Szolnokra. Tervét nem sikerült megvalósítania, mivel a kapura csekély veszélyt jelentett. A hazaiak a második félidőre feljavultak és megérdemelten nyerték meg a mérkőzést.

Gólszerzők: Katona Gy. (59.), Olasz D. (84.).