Kaposvári ESE - Hévíz SK 23-25 (11-15)

NB II női kézilabda-mérkőzés, Kaposvár, 150 néző. Vezette: Harsányi, Vámosi.

Hévíz: Bán-Farkas - Cseberkó, Horváth (4), Burghardt L. (1), Berecz (6), Gácser (9), Buzás (1). Csere: Molnár (kapus), Holczbauer (2), Fehér (1), Halász, Kovarszki (1), Balogh. Edző: Baranyai Norbert

Esélyeshez méltóan kezdett a Hévíz és az első játékrész közepén már 9-6-ra vezetett. Eredményesek voltak a vendégek átlövői és többnyire az történt a pályán, amit a ők akartak.

A második játékrészben már nyolc góllal is vezetett a Hévíz és kilenc perccel a vége előtt Kovarszki lőtte a 25. gólt. Akkor 25-18 volt az eredmény, a befejező percekben érthetetlenül kiengedett a zöld-fehér csapat és a hazaiak zsinórban öt góllal szépíthettek.

Jók: Berecz (a mezőny legjobbja), Gácser, Horváth.

Baranyai Norbert, a Hévíz edzője: - A befejező perceket leszámítva elégedett voltam a csapattal és a megbeszéltek szerint játszottak idegenben.

A Hévíz legközelebb november 26-án vasárnap 14 órakor a Tamási együttesét fogadja a hévízi Sportcsarnokban.