Úszás

Nett Vivien ismételt.

A Keszthelyi Kiscápák 5 úszója a megfelelő szintidők teljesítésének köszönhetően rajthoz állhatott az év fő versenyének számító II. Cápa Országos Bajnokságon.

Keszthelyiek a gyermek ob-n.

Hetyei Nóra 100m mellúszásban 2. helyen ért célba a Kecskeméten megrendezett gyermek úszó ob-n, egy 17 éves megyecsúcsot 1,3 másodperccel megdöntve.

A Szombathelyen megrendezett Savaria Kupa úszóverseny az EuropTec ZÚK sportolóinak utolsó lehetősége volt, hogy még több úszásnemben szintidőt teljesíthessenek a korosztályos országos bajnokságokra. A versenyen 12 arany-, 20 ezüst-, 10 bronzérmet szereztek az egerszegi sportolók.

Molnár Flóra, a nagykanizsai Délzalai Vízmű SE úszója is mind közelebb kerül - időben - az idei budapesti vizes világbajnoksághoz, hiszen gyakorlatilag már csak napokban mérhetjük, mennyi is van hátra a július 14-i rajtig.

Molnár Flóra, a Délzalai Vízmű SE úszója sem bízott semmit a véletlenre, így ő is ott volt az úszók Budapest Open versenyének mezőnyében.