Egyéni sportok

Bakos Alex, a ZTE Súlyemelő Klub versenyzője Ózdon megrendezésre kerülő országos serdülő és ifjúsági bajnokságon a népes mezőnyben jól teljesített és bronzérmet szerzett.

Dániában, Aarhus városában rendezték a szenior atléták Európa-bajnokságát. A világversenyen részt vett Csóra Zsanett, a Zalaszám ZAC örökifjú atlétanője is.

ferenczi54A július 13-16 között a lengyelországi Bydgoszczban megrendezett U23-as Európa-bajnokságon három Zalaszám ZAC atléta is rajthoz állhatott.

Nett Vivien ismételt.

A Keszthelyi Kiscápák 5 úszója a megfelelő szintidők teljesítésének köszönhetően rajthoz állhatott az év fő versenyének számító II. Cápa Országos Bajnokságon.

Keszthelyiek a gyermek ob-n.

Hetyei Nóra 100m mellúszásban 2. helyen ért célba a Kecskeméten megrendezett gyermek úszó ob-n, egy 17 éves megyecsúcsot 1,3 másodperccel megdöntve.