Göcsej SK: Cseresnyés - Szőke, László, Horváth D., Apatini. Csere: Simon, Kaj, Tóth Z., Keszei, Koronczai, Szente, Gugcsó. Edző: Bagó Gábor.

FTC Futsal - Fisher Klíma: Laucsek - Safar, Komáromi, Birinyi, Andorka. Csere: Borsi, Karacs, Szegő, Hegyi, Horváth B., Cséka, Fehér. Edző: Silva Matos Felipe.

DSC 2633 ab

Az edzőváltás után a megszerezhető 18 pontból 16-ot begyűjtött a Fradi, számára egy esetleges egerszegi győzelem biztos bent maradást jelentett NB I-nek. A hazaiak számára legfeljebb a méltó búcsú volt a tét.

DSC 2677 ab

Ennek megfelelően a fővárosiak sorra vezették a támadásokat, de Cseresnyés elképesztő bravúrok sokaságát mutatta be. Az első félidőben a Göcsej kapusa szinte egyedül tartotta meccsben a csapatát.

Szünet után nagyot változott a játék képe. A Göcsej SK dolgozta ki a helyzeteket, de ezek sorra kimaradtak. A legközelebb Apatini járt a gólhoz, de a jobb oldali lécet találta telibe.

DSC 2691 ab

A 37.percben Andorka bal oldali beadását a jó ütemben érkező Karacs lőtte a Göcsej kapujába.(0-1).

Még mindkét oldalon volt lehetőség,de az eredmény nem változott. A Göcsej SK búcsúzott az első osztálytól.