Nyomtatás

 

DanceStarPorecsSzanDia

 

Dance Star Master látványtánc vb. Szan-Dia FSC-eredmények.

 

Akrobatikus. Gyerek „A” duó-trió: 1. Három Testőr (Varga Fanni, Ács Barbara, Solymos Vivien).

 

Gyerek „B” szóló: 3. Pokahontasz (Solymos Vivien).

 

Junior „B” szóló: 2. Amerika Kapitány (Lanz Tamara), ... 4. Wonder Women (Ujj Viktória Zóra).

 

Junior „B”csoport: 2. Szuperhősök (Ujj Viktória Zóra, Gerlinger Laura, Tatai Zsóka, Taródy Csenge, Tárnok Viktória, Zsohár Fanni, Lanz Tamara). Musical.

 

Gyerek „B” szóló: 1. Harisnyás Pippin (Varga Fanni). Gyerek „B” duó-trió-kvartett: 2. Be our guest (Takács Zsóka, Grabant Nóra, Kurucz Petra, Felde Zorka).

 

Junior „B” csoport: 3. Kéményseprők (Magyar Dorina, Molnár Lilla, Varga Kata Luca, Tóth Jázmin, Darázsi Laura, Kalmár Dorottya, Kepe Klaudia). Open.

 

Open Solo „B” junior: 3. Ego (Váradi Luca). Mini „A” duó-trió: 3. Tündérek (Sziva Zsófia, Csöndör Lili, Mányoki Jázmin).

 

Gyerek”B”duó-trió: 1. Zootropia (Kurucz Petra, Felde Zorka), ... 5. Utódok (Fritz Dorina, Horváth Panna, Andrasek Daniéla).

 

Junior „A” duó: 3. Mása és a medve (Taródy Csenge, Ács Barbara).

 

Junior „B” duó: 5. Asterix és Obelix (Zsohár Fanni, Ujj Viktória Zóra).

 

Gyerek „A” csoport: 1. Ali Basa (Ács Barbara, Solymos Vivien, Varga Fanni, Felde Zorka, Grabant Nóra, Takács Zsóka, Kurucz Petra, Fritz Dorina, Horváth Panna, Andrasek Daniéla, Borsos Eszter, Kovács Kíra).

 

Junior „B” csoport: 2. Csillagjegyek (Darázsi Laura, Gerlinger Laura, Kalmár Dorottya, Kepe Klaudia, Kovács Réka, Lanz Tamara, Molnár Lilla, Polai Panna, Tárnok Viktória, Tatai Zsóka, Váradi Luca).

 

Gyerek „A” formáció: 1. Cirkusz (Ágoston Lara, Bedő Viktória, Böröczki Sára, Füzesi Alexandra, Godinek Míra, Hajnali Luca, Hegyi Hortenzia, Horváth Jázmin, Marton Dóra, Ódor Anna, Széll Petra, Szollár Petra, Veit Janka, Zrínyi Jennifer, Zsámár Szonja, Gelencsér Hanna).

 

Junior „A” formáció: 4. Biliárd (Horváth Gréta, Lakner Dorina, Magyar Dorina, Mercz Lilla, Molnár Nóra, Szekeres Zóra, Szép Mínea Dalma, Szíjártó Fanni, Taródy Csenge, Tóth Jázmin, Ujj Viktória Zóra, Varga Kata Luca, Zsohár Fanni, Lanz Tamara.

 

Felnőtt „A” formáció: 3. Hófehérke (Boros Dorina, Csamári Anna, Dobrádi Réka, Hajmási Lili, Hegedűs Zsófia, Hóbár Helga, Láncos Laura, Láncos Lili, Novák Tamara, Péter Fanni, Ribarics Laura, Sipos Rebeka, Zsirai Dorka, Zsohár Sára).

 

Felnőtt „B” duó: 8. Albatrosz (Varga Izabella, Kátai Lora). Produkció.

 

Gyerek „A”: 2. Super Márió (Ács Barbara, Solymos Vivien, Varga Fanni, Felde Zorka, Grabant Nóra, Takács Zsóka, Kurucz Petra, Fritz Dorina, Horváth Panna, Andrasek Daniéla, Borsos Eszter, Kovács Kíra), 3. Hóemberek és Eszkimók (Csermák Anna, Csöndör Lili, Domina Luca, Herczeg Eszter, Hóbor Kinga, Kocsis Lili, Kurucz Zsófi, Léránt Fanni, Rákhely Nóra, Ráskó Réka, Sipos Jázmin, Szabó Kitti, Sziva Zsófia, Tóth Viktória, Zrínyi Viktória, Szabó Hanna.

 

Junior „A”: 2. Asterix és Obelix (Horváth Gréta, Lakner Dorina, Magyar Dorina, Mercz Lilla, Molnár Nóra, Szekeres Zóra, Szép Mínea Dalma, Szíjártó Fanni, Taródy Csenge, Tóth Jázmin, Ujj Viktória Zóra, Varga Kata Luca, Zsohár Fanni, Darázsi Laura, Gerlinger Laura, Kalmár Dorottya, Kepe Klaudia, Kovács Réka, Lanz Tamara, Molnár Lilla, Polai Panna, Tárnok Viktória, Tatai Zsóka, Váradi Luca, Takács Zsóka, Varga Izabella, Kátai Lora).

 

Gyerek „B”: 5. Pop Corn (Ágoston Lara, Böröczki Sára, Füzesi Alexandra, Godinek Míra, Hajnali Luca, Hegyi Hortenzia, Horváth Jázmin, Marton Dóra, Ódor Anna, Széll Petra, Szollár Petra, Veit Janka, Zsámár Szonja).

 

Felnőtt „A”: 21. Alíz Csodaországban (Boros Dorina, Csamári Anna, Dobrádi Réka, Hajmási Lili, Hegedűs Zsófia, Hóbár Helga, Kátai Lora, Kocsis Liliána, Láncos Lili, Láncos Laura, Novák Tamara, Péter Fanni, Ribarics Laura, Sipos Rebeka, Sztari Lucia, Varga Izabella, Zsirai Dorka, Zsohár Sára, Borsos Fanni, Vágó Diána).